۶ مرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۷:۵۶
کد خبر: 82613008
۰ نفر
كنسرت شهرام ناظری در قوچان لغو شد

مشهد- ایرنا- كنسرت موسیقی سنتی شهرام و حافظ ناظری به دستور دادستان قوچان، به علت آنچه كه نامناسب بودن مكان برگزاری آن اعلام شده، لغو شد.

براساس برنامه اعلام شده، بنا بود این كنسرت جمعه شب ششم مردادماه، در 2 نوبت با هنرنمایی شهرام ناظری، استاد آواز ایران و فرزندش حافظ ناظری با عنوان آواز پارسی در سالن ورزشی كارگران قوچان اجرا شود.
دادستان قوچان دقایقی پیش در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: با وجود تذكرات مكرر در چند روز گذشته مبنی بر انتخاب محل نامناسب برای برگزاری كنسرت شهرام ناظری، عوامل اجرایی به این تذكرات توجهی نكردند كه اكنون به طور رسمی محل در نظر گرفته شده برای اجرای این برنامه پلمب شده است.
رمضانعلی آذری افزود: سالن ورزشی كارگران در منطقه یعقوب آباد قوچان، برای برپایی كنسرت انتخاب مناسب و شایسته ای نبود و شان هنرمندان و مردم شریف قوچان در این انتخاب نادیده گرفته شده بود.
كنسرت شهرام ناظری و پسرش حافظ در قوچان در حالی لغو می شود كه مسئول برگزاری كنسرت و مسئولان فرهنگ و ارشاد اسلامی قوچان و استان خراسان رضوی از شب گذشته تا امروز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا از قطعیت برپایی آن خبر داده و بلیت های آن نیز به فروش رسیده بود.
شهرستان 180 هزار نفری قوچان در 137 كیلومتری شمال غربی مشهد قرار دارد.
خبرنگار: حبیبه احسنی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
7501/5132