پذيرش شركت هاي رشدي و توسعه اي جهت استقرار در پارك تخصصي آي سي تي

تهران - ايرنا - رئيس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: پارك علم و فناوري تخصصي ICT در سايت امام سجاد(ع) وابسته به وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، نسبت به پذيرش تعداد محدودي شركت رشدي و توسعه اي براي استقرار در شعبه پارك دانشگاه تهران اقدام مي كند.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا از پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات، دكتر محمد خوانساري افزود: شركت هايي كه در اين مرحله پذيرش مي شوند، در ابتدا توسط پارك علم و فناوري دانشگاه تهران پذيرفته مي شوند و پس از شروع رسمي فعاليت پارك تخصصي ICT - كه مسئوليت راه اندازي آن توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات مي باشد- به صورت خودكار به عنوان پذيرفته شده آن پارك تلقي شده و از مزاياي يك پارك علم و فناوري تجاري با پشتوانه مشترك دانشگاه تهران و وزارت ICT برخوردار خواهند بود.
وي به مزاياي پذيرفته شدگان اين دوره در سايت امام سجاد(ع) اشاره كرد و گفت: شركت هاي پذيرفته شده در قدم اول از مزاياي معمول پارك علم و فناوري دانشگاه تهران مانند حمايت هاي مالي، بهره مندي از تخفيف اجاره 50 درصد دوره راه اندازي و شش ماهه آغاز اسكان استفاده خواهند كرد.
رئيس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات، ارائه ساير خدمات برنامه هاي برتري بخش از جمله اسكان در فضاي با كيفيت با دسترسي عالي از شهرهاي تهران و كرج، برخورداري از زيرساخت شبكه اطلاعات پر سرعت، برخورداري از رايانش ابري، برخورداري از شرايط محيط پاك نرم افزاري، تسهيل دسترسي به بازار ملي، توسعه تعاملات و همكاري بين‌المللي و امكان مشاركت در پروژه‌هاي پيشران پارك را از ديگر مزاياي شركت هاي مستقر در سايت پس از شروع فعاليت رسمي آن عنوان كرد.
متقاضيان محترم مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر درمورد پارك تخصصي ICT به آدرس http://ictstp.itrc.ac.ir و در خصوص فراخوان ياد شده به سايت http://stp.ut.ac.ir مراجعه كنند.
علمي ** 1201 ** 1440
خبرنگار: عبدالكريم جبارپور** انتشار: گلشن