آغاز مسابقات بین المللی كاراته جام دوستی ملت ها در كرمانشاه

كرمانشاه - ایرنا- سومین دوره مسابقات بین المللی كاراته جام وحدت و دوستی ملت‌ ها از صبح چهارشنبه با حضور 12 تیم خارجی و 31 تیم داخلی در كرمانشاه آغاز شد.

رئیس هیات كاراته استان كرمانشاه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار كرد: مسابقات بین المللی كاراته جام وحدت و دوستی ملت‌ ها با رقابت بخش بانوان آغاز و ظهر پنجشنبه نیز با شناخت نفرات برتر در این بخش پایان می یابد.
ناصر محمدصالحی ادامه داد: رقابت های بخش آقایان نیز از بعد از ظهر پنجشنبه آغاز و تا عصر جمعه در سرسرای حضرت امام خمینی (ره) شهر كرمانشاه ادامه می یابد.
وی افزود: در این رقابت ها نزدیك به یك هزار و 300 ورزشكار داخلی و خارجی شركت دارند كه 700 نفر آن ها را آقایان و 600 نفر را نیز بانوان تشكیل می دهند.
رئیس هیات كاراته استان كرمانشاه یادآوری كرد: از مجموع شركت كنندگان در این مسابقات، حدود 80 نفر آن ها را ورزشكاران خارجی از كشورهای سوئیس، آلمان، پاكستان، عراق، افغانستان، ارمنستان، ایتالیا، صربستان، لبنان، اتریش و جمهوری آذربایجان تشكیل می دهند.
وی اضافه كرد: همچنین از استان كرمانشاه نیز حدود 70 ورزشكار در رده های سنی مختلف و در هر 2 بخش آقایان و بانوان حضور خواهند داشت.
محمدصالحی در پایان گفت: تماشای رقابت ها برای عموم آزاد است و بانوان و آقایان علاقه مند می توانند در زمان برگزاری رقابت ها، به ترتیب تماشاگر مسابقات بانوان و آقایان باشند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان كرمانشاه ttp://www.irna.ir/kermanshah و كانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی