مقدماتي جام جهاني فوتبال/تغيير ساعت ديدار ايران با كره جنوبي

تهران - ايرنا - زمان ديدار تيم ملي فوتبال كشورمان با توجه به درخواست فدراسيون فوتبال كره جنوبي و موافقت فيفا در مرحله مقدماتي جام جهاني 2018 روسيه تغيير كرد.

به گزارش روز سه شنبه فدراسيون فوتبال، بر اين اساس ملي پوشان كشورمان روز پنجشنبه 9 شهريور (31 آگوست) ساعت 16:30 به وقت تهران در ورزشگاه سئول به مصاف هم مي روند.
پيش از اين زمان بازي اين دو تيم 15:30 به وقت تهران اعلام شده بود.
تيم ملي فوتبال ايران پيش از برگزاري دو ديدار باقيمانده در مرحله مقدماتي جام جهاني 2018 روسيه برابر سوريه و كره جنوبي، صعود خود را با كسب 20 امتياز به مرحله نهايي اين مسابقات، قطعي كرده است.
كره جنوبي پس از مسابقه حذفي جام ملت هاي آسيا در سال 2011 تاكنون ايران را شكست نداده است و چهار شكست را در برابر ايران تجربه كرده است.
كره جنوبي در ادامه رقابت هاي مقدماتي جام جهاني فوتبال 2018 روسيه، 31 ماه اوت در استاديوم جام جهاني سئول به مصاف ايران خواهد رفت.
سومين مرحله از رقابت هاي مقدماتي جام جهاني 2018 در منطقه آ‌سيا در دو گروه پيگيري مي شود در گروه اول كره جنوبي با ايران، ازبكستان، سوريه، قطر و چين هم گروه است.
كره جنوبي كه بدنبال نهمين صعود متوالي در جام جهاني است به عنوان دومين تيم گروه اول با 7 امتياز كمتر از ايران صدرنشين و يك امتياز بيشتر از ازبكستان، براي تصاحب سهميه دوم گروه تلاش مي كند.
در آسيا، دو تيم برتر از گروه هاي A و B مي توانند به طور مستقيم به جام جهاني روسيه صعود كنند دو تيم سوم هر گروه نيز بايد از طريق مسابقات حذفي، شانس خود را براي حضور در رقابت هاي جام جهاني بيازمايند.
كره جنوبي در صورتي كه بتواند ايران را شكست دهد و ازبكستان نيز در همان روز برابر چين متوقف شود به جام جهاني صعود خواهد كرد.
براي آگاهي از آخرين اخبار ورزش ايران و جهان با كانال ورزشي ايرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شويد.
ورزشي**1067**
تنظيم: رضا رمضاني انتشاردهنده:علي خورسندي