پرونده قتل 'آتنا اصلانی' با فوریت و قاطعیت رسیدگی و حكم الهی اجرا می شود

اردبیل - ایرنا - دادستان پاررس آباد گفت: شهروندان پارس آباد مغان مطمئن باشند به پرونده قتل آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی با فوریت و دقت رسیدگی و حكم الهی صادر خواهد شد.

به گزارش ایرنا ، سید عبدالله طباطبایی عصر دوشنبه در جمع مردم پارس آباد در مصلای امام خمینی (ره) این شهر با ابراز تاسف از قتل آتنا و تسلیت به خانواده این دختر معصوم افزود: این پرونده در همان لحظات اولیه به صورت ویژه تشكیل شد و به صورت ویژه تحقیق و مورد رسیدگی قرار گرفت.
وی با بیان اینكه كار قضایی یك كار فنی ، تخصصی و طاقت فرساست، گفت: گذشت فقط حق اولیای دم است و حتما و قطعا در خصوص این پرونده حكم هر چه كه باشد صادر و با قاطعیت اجرا خواهد شد.
وی ادامه داد: مطمئن باشید از روز تشكیل پرونده تاكنون از هیچ تلاشی فروگذار نكرده ایم و از همان لحظات ابتدایی بازپرسان و كارآگاهان پلیس آگاهی كار را برای جمع آوری ادله و دلایل و مدارك متقن شروع كرده اند و حدود 60 ساعت فیلم دوربین های مدار بسته را به صورت فنی و دقیق بررسی و مطالعه كرده ایم.
طباطبایی با بیان اینكه مظنونان پرونده به موقع دستگیر و بازداشت و بازجویی شده اند گفت: اگر بگویم بیش از اندازه برای این پرونده وقت و توان گذاشته ایم و به سرعت و شدت و حدت هر چه تمام تر پرونده را به جلو برده ایم، گزاف نگفته ام.
وی با قدردانی از اطلاع رسانی به موقع رسانه ها از خبرنگاران و مدیران كانال ها و شبكه های مجازی خواست به حفظ آرامش كمك كنند.
دادستان پارس آباد با قدردانی از اتحاد و وحدت مردم ، اظهار كرد: این اتحاد و همدلی نباید منجر به سلب آرامش و آسایش دیگران شود.
آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی از حدود 20 روز پیش به قصد دیدار با پدر خود از خانه خارج شده و از آن زمان تاكنون خبری از وی نبود.
جسد این دختر خردسال امروز از پاركینگ مظنون دستگیر شده پیدا شد.
پارس آباد در شمال اردبیل و در همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
6016/7121