۱۹ تیر ۱۳۹۶،‏ ۱۲:۱۱
کد خبر: 82593127
۰ نفر
ثبت نام بیمه تكمیلی ویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه آغاز شد

تهران- ایرنا- نام نویسی بیمه تكمیلی درمان ویژه نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان كشور آغاز شد.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، این صندوق در راستای ارتقای سطح سلامت و رفاه خانواده فرهنگ، هنر و رسانه كشور و تاكیدات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر تكمیل زنجیره خدمات بیمه ای ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران، همچون سالیان گذشته خدمات بیمه تكمیلی اعضای خود را از ابتدای تیرماه 96 تا 31 خردادماه 97 ارائه می دهد.
باتوجه به انعقاد قرارداد بیمه درمان تكمیلی صندوق اعتباری هنر با شركت سهامی بیمه رازی، هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو این صندوق می توانند از امروز (19 تیرماه) به مدت 20 روز با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر به نشانی www.honarcredit.ir نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه درمان تكمیلی اقدام كنند.
براین اساس در تنظیم قرارداد با شركت بیمه تلاش شده است با توجه به نیازسنجی صورت گرفته از جامعه هدف، تعهدات درمانی در مقایسه با سالیان گذشته به نسبت قابل توجهی ارتقا یابد.
شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی بیمه تكمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر به زودی اعلام اعلام خواهد شد. فرهنگ **1355 **1055** خبرنگار:علی اكبرقزوینیان**انتشار: زینب كارگر