كاهش 12 درصدي شتاب رشد طلاق در كهگيلويه و بويراحمد

ياسوج- ايرنا- معاون سياسي و امنيتي استاندار كهگيلويه و بويراحمد گفت كه شتاب رشد طلاق در اين استان 12 درصد كاهش داشته كه اميدوار كننده است.

به گزارش روز شنبه روابط عمومي و امور بين الملل استانداري كهگيلويه و بويراحمد، فتاح محمدي اظهار داشت: شتاب رشد طلاق در اين استان از 37 درصد سال 1394 به 25 درصد در سال 1395 كاهش يافته است.
وي افزود كه اين كاهش بيانگر اقدام هاي مؤثر انجام شده توسط متوليان امر در حوزه كاهش آسيب‌ هاي اجتماعي به ويژه طلاق در چند سال اخير در كهگيلويه و بويراحمد است.
معاون سياسي و امنيتي استاندار كهگيلويه و بويراحمد بيان كرد: يكي از آسيب هاي اجتماعي رايج در اين استان مسأله اعتياد به مواد مخدر است.
محمدي عنوان كرد كه در چند سال اخير تلاش هاي مطلوبي با مشاركت دستگاه‌ هاي مختلف اجرايي كهگيلويه و بويراحمد از جمله نهادهاي فرهنگي براي كاهش اين آسيب اجتماعي در استان انجام شده است.
وي ابراز داشت: تشكل هاي مردم نهاد كهگيلويه و بويراحمد مي توانند نقش بسزايي در جلوگيري از گسترش آسيب اجتماعي اعتياد به مواد مخدر در اين استان داشته باشند.
محمدي تعدد آسيب‌ هاي اجتماعي در كشور و كهگيلويه و بويراحمد را يادآور شد و گفت كه مقابله با اين آسيب ها نيازمند همت جدي تر و اقدام هاي بيشتر بوده زيرا حوزه جنگ نرم و آسيب ‌هاي اجتماعي به شدت در حال تهديد جامعه است.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: حسينعلي راشكي
7535/8005

سرخط اخبار استان‌ها