نیروهای مسلح و دستگاههای امنیتی نظام همیشه در سنگر آماده اند

تهران - ایرنا - مشاور عالی نظامی فرماندهی معظم كل قوا در بیانیه ای با واكنش به اظهارات اخیر وزیر خارجه آمریكا اعلام كرد: بحمدالله نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و دستگاههای امنیتی نظام با هوش و همیشه در سنگر آماده اند و آمریكا هیچ غلطی نمی تواند بكند.

به گزارش ایرنا به نقل از روز شنبه دفتر مشاور عالی نظامی فرماندهی معظم كل قوا، سردار سرلشكر بسیجی سید حسن آقایی فیروزآبادی در ابتدای این بیانیه آورده است: در شرایطی كه وزیر خارجه آمریكا با بی شرمی تمام اعلام می كند كه آمریكا در پی براندازی جمهوری اسلامی ایران با استفاده از افراد داخلی است همه ملت ایران بایستی استراتژی امام خمینی(ره) را كه «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكت آسیبی نرسد» را شعار خود قرار دهند.
وی در ادامه این بیانیه آورده است: همه ملت و قوا یكپارچه و متحد چشم و دل به ولی فقیه رهبر عظیم الشان حضرت امام خامنه ای عزیز بسپارند و شعار شهید بهشتی را كه «ای آمریكا از ما عصبانی باش و از این عصبانی بمیر» را تكرار كنند.
به گزارش ایرنا، ركس تیلرسون وزیرخارجه آمریكا چهارشنبه هفته گذشته درمجلس نمایندگان گفت: سیاست دولت آمریكا حمایت از انتقال مسالمت آمیز قدرت در ایران است.
تیلرسون كه دركمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان صحبت می كرد، افزود: «سیاست ما درقبال ایران هنوز درحال تكمیل است. هنوز آن را به رئیس‌جمهور تقدیم نكرده‌ایم. ولی بگویم كه قطعا ما متوجه ادامه حضور تنش‌زای ایران در منطقه هستیم.»
او اضافه كرد:«سیاست ما در قبال ایران این است كه هژمونی و استیلای ایران راعقب برانیم، توانایی آنها درتولید تسلیحات اتمی را مهار كنیم، و از عناصری در داخل ایران حمایت كنیم كه منجر می‌شود به انتقال مسالمت‌آمیز حكومت. و البته همان‌طور كه می‌دانیم، آن عناصر حضور دارند.»
اجتمام(1)**7029 **1569*1724*تنظیم: فرهاد شرف پور**انتشار: حسین فتح الهی
برای آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در كانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej