توان موشكی محور مقاومت در یمن/ متجاوزان، محصور در قدرت انصارالله

تهران - ایرنا - در حالی كه عربستان درعرصه نظامی در یمن با شكست مواجه شده، یگان موشكی ارتش و كمیته های مردمی یمن روز شنبه با دو فروند موشك زلزال 2 مزدوران ارتش سعودی از جمله شماری از نیروهای ائتلاف غربی- عربی را در جنوب الموسم در جیزان واقع در جنوب عربستان هدف قرار داد و بار دیگر قدرت رزم و توان موشكی محور مقاومت در یمن را به رخ دشمنان كشاند.

در تداوم عملیات نظامی علیه مواضع متجاوزان سعودی، نیروهای یمنی پس از شناسایی مواضع نظامیان عربستانی و مزدوران وابسته، دو فروند موشك «زلزال2» را به سمت موقعیت نظامی نیروهای ائتلاف در جنوب الموسم در جیزان شلیك كردند كه خسارات زیادی به دشمن متجاوز سعودی وارد شد و چندین نفر از نظامیان ائتلاف خودساخته سعودی به هلاكت رسیدند.
محور مقاومت در یمن كه اكنون به كابوس متجاوزان تبدیل گشته، با افزایش روز افزون قدرت موشكی نیروهای خود و شدت دادن به حملات موشكی علیه دشمن متجاوز سعودی تا عمق پایتخت عربستان، لرزه بر تن دشمن متجاوز انداخته است.
در حالی كه شكست های نظامیان ائتلاف عربی- آمریكایی به سركردگی عربستان در جنگ یمن همچنان تداوم دارد، گزارش های میدانی حاكی از تثبیت پیروزی های محور مقاومت در یمن در عرصه نبرد میدانی و نمایش مقتدرانه توان دفاعی محور مقاومت علیه متجاوزان است.
اكنون كه محور مقاومت، مدافع حاكمیت سرزمینی یمن در برابر هرگونه تجاوز شده، به نظر می رسد كه افزایش قدرت موشكی نیروهای مقاومت در یمن، موجی از ترس و وحشت را در میان نظامیان متجاوز سعودی به همراه داشته و توان دفاعی ارتش و كمیته های مردمی یمن همچنان به عنوان یك موضع برتر دفاعی علیه متجاوزان سعودی، نقشی تاثیرگذار در تحولات منطقه ایفا كرده است.
افزون برآن، پیروزی های ارتش و نیروهای یمنی در برابر دشمن متجاوز سعودی تاكنون موجب شده كه سعودی ها، ضمن اذعان به شكست نظامی خود در یمن، نتواند به اهداف نامشروعشان در صحنه جنگ میدانی دست یابند.
افزایش روز افزون قدرت موشكی محور مقاومت در یمن در حالی است كه ارتش و كمیته های مردمی یمن، نه تنها بر توان دفاعی و قدرت نظامی خود، به طور روزافزون، افزوده اند، بلكه به دفاع پرصلابت خود علیه هرگونه تجاوز به سرزمین یمن، ادامه می دهند.
حقیقت آن است، در عصری كه دشمنان منطقه ای هیچ گونه پایبندی به ارزش های انسانی و احترام به حقوق ملت ها ندارند، برخورداری از توان موشكی مقتدر، نه فقط یك ضرورت انكارناپذیر، كه حقی مصرح برای همه كشورها است.
خاورم**9377**1275
گزارش: حمید اوضح*انتشار دهنده: مجید جعفری