محكوميت حادثه تروريستي تهران و ابراز همدردي با خانواده هاي شهدااز سوي نمايندگان اهواز و بهبهان در مجلس

اهواز - ايرنا - نمايندگان اهواز و بهبهان در مجلس شوراي اسلامي با صدور بيانيه هاي جداگانه با محكوميت حادثه تروريستي تهران با خانواده هاي شهداي اين حمله كور و ددمنشانه ابراز همدردي كردند.

به گزارش روز جمعه ايرنا همايون يوسفي از نمايندگان مردم اهواز ، حميديه ، كارون و باوي در مجلس شوراي اسلامي در اين بيانيه آورده است' گروه هاي كافر و ملحد تكفيري و تروريستي در حركتي مذبوحانه و خصمانه به روي زائران حرم مطهر امام خميني (ره) و كاركنان و رهگذران اطراف مجلس شوراي اسلامي آتش كينه گشودند و شماري از هموطنان بي گناه را شهيد و مجروح ساختند'.
اين شيطان صفتان كه با اقدامات غيرانساني و ضدبشري همواره در طول تاريخ اين مرز و بوم چهره پليد و پست خود را به نمايش گذاشته اند، امروز نيز خشم و كينه خود را در مقابل عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و همبستگي و آرامش ملت شريف ما با چنين اقدام وحشيانه اي بروز دادند تا شايد به خيال باطل و توهم خويش بتوانند استواري و پايداري جامعه ايران و امنيت و ثبات آن را بر هم زنند كه البته به لطف پروردگار و در سايه تدابير و رهنمودها فرمايشات مقام معظم رهبري،مانند هميشه در رسيدن به هدف ها و توطئه شوم خود با شكست مواجه شده و خواهند شد'.
اينجانب شهادت جانسوز اين بزرگمردان عزيز در حادثه حمله تروريست ها به ساختمان اداري مجلس شوراي اسلامي را به رهبر معظم انقلاب (مدظله العالي)،ملت ايران به ويژه بازماندگان اين عزيزان تسليت عرض نموده از درگاه ايزد منان براي آن شهدا، علو درجات و براي بازماندگان آنها صبر و سلامتي و براي مجروحان اين حادثه تروريستي آرزوي سلامتي مي نمايم.
حبيب الله كشت زر نماينده مردم بهبهان و آغاجاري در مجلس شوراي اسلامي نيز در بيانيه خود آورده است'
اتفاق تلخ حادثه تروريستي كه توسط عوامل و فريب خوردگان دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي در صحن مطهر حضرت امام (ره) و مجلس شوراي اسلامي رخ داد و منجر به شهادت رسيدن و مجروح شدن تعدادي از هموطنان و كاركنان مظلوم روزه دار شد، نشانه اي از كينه هاي خصمانه استكبار جهاني عليه مردم حق جو و عدالت خواه ايران اسلامي بود.
در فراز ديگري از اين بيانيه آمده است 'به نمايندگي از مردم شريف حوزه انتخابيه بهبهان و آغاجاري ضمن عرض تسليت به محضر مقام معظم رهبري و ملت شريف ايران، مراتب تالم و تاسف خود در به شهادت رسيدن تعدادي از هموطنان عزيز را به خانواده هاي داغدار اين عزيزان اعلام مي دارم'.
در اين بيانيه آمده است 'بر خود فرض مي دانم شهادت شادروان جعفر جعفر زاده كه از كاركنان صديق و متعهد مجلس شوراي اسلامي بود را از صميم قلب به خانواده داغدار ايشان تسليت عرض نمايم و از درگاه الهي براي آن سعيد فقيد همنشيني با صالحان را مسئلت نمايم.
اين نماينده مجلس در بخش پاياني اين بيانيه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي مدافع حرم و سربازان گمنام امام زمان(عج) از همه نيروهاي امنيتي و انتظامي كه مجدانه براي صيانت از امنيت ملي در داخل و بيرون از مرزها از هيچ كوششي فروگذار نمي كنند قدرداني را به عمل آورده است.
گروه ها ، تشكل هاي مذهبي و فرهنگي ، سازمان ها ، نمايندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبري با صدور بيانيه هايي حمله تروريستي به مرقد مطهر امام خميني(ره) و ساختمان اداري مجلس شوراي اسلامي
را به شدت محكوم كرده و شهادت جمعي از هموطنان را در اين حادثه تبريك و تسليت گفتند.
در جريان 2 حمله تروريستي جداگانه در روز چهارشنبه در مرقد امام راحل و ساختمان اداري مجلس شوراي اسلامي كه گروه تروريستي داعش مسئوليت اين جنايت وحشيانه را پذيرفت 17تن به شهادت رسيدند و 57نفر ديگر مجروح يا مصدوم شدند.
دو تن از اين شهدا به نام هاي جعفر جعفر زاده رئيس دفتر مردمي نماينده مردم ايذه و باغملك و سيدرضا ثابتي از آبادان ، خوزستاني هستند.
6065/6064
خبرنگار:محمدرضا بنوره** انتشار دهنده: محسن بهاروند

سرخط اخبار استان‌ها