۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
کد خبر 82558226
۰ نفر
نمایشگاه قرآن فعالیت خود را از سر می گیرد

تهران - ایرنا - مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم گفت: از امروز این نمایشگاه دوباره فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

مهدی جعفری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تعطیلی روز گذشته نمایشگاه بین المللی قرآن كریم به دلیل حوادث تروریستی صبح چهارشنبه خاطر نشان كرد: امروز این نمایشگاه فعالیت خود را مجددا آغاز می كند.
وی افزود: بازدیدكنندگان می توانند از ساعت 17 تا نیمه شب به نمایشگاه قرآن واقع در مصلای تهران مراجعه كنند.
وی همچنین با اشاره به محدودیت های تردد اظهار كرد: ورود هرگونه خودرو و موتور به جز، خودروی تشریفات و امدادی از در شماره یك (شهید بهشتی) ممنوع است.
وی با بیان اینكه دارندگان كارت تردد موتور و پاركینگ مدیران صرفا از خیابان قنبرزاده پاركینگ شماره 15 می توانند استفاده كنند خاطر نشان كرد: عموم مراجعه كنندگان نیز می توانند از پاركینگ شماره 17 بزرگراه رسالت استفاده كنند هرچند دیگر پاركینگ ها بنابر ظرفیت مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم كه با شعار «قرآن، اخلاق و زندگی» از هشت خرداد ماه فعالیت خود را آغاز كرده بود روز گذشته به دلیل حوادث تروریستی در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی (ره) تعطیل اعلام شد؛ اما این نمایشگاه از امروز مجددا فعالیت خود را از سر گرفته است و تا 26 خرداد ماه از ساعت 17 تا 24 در مصلای امام خمینی (ره) میزبان علاقه مندان خواهد بود.
فراهنگ ** 7561 **1776
خبرنگار: سارا كریمیان** انتشار: لیلا خطیب زاده