به هلاكت رسیدن تمامی تروریستها/ ریخته شدن هیچ خون پاكی را بدون انتقام نمی گذاریم

تهران-ایرنا- سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دراطلاعیه ای با تشریح اقدام تروریستی صبح امروز (چهارشنبه) تهران تاكید كرد: ریخته شدن هیچ خون پاكی را بدون انتقام نمی گذاریم و برای حفاظت از جان مردم لحظه ای درنگ نخواهیم كرد.

به گزارش ایرنا از سپاه نیوز؛ در پی اقدام تروریستی كه صبح امروز( چهارشنبه هفدهم خرداد ماه) درمجلس شورای اسلامی و حرم مطهرامام خمینی (ره) به وقوع پیوست، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه ای به تشریح این اقدام ددمنشانه پرداخت.
متن كامل اطلاعیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف وقهرمان ایران
همانگونه كه اطلاع رسانی شده است در ساعت 10:15 صبح امروز سه نفر تروریست در پوشش مراجعه به نمایندگان با ورود به درب مراجعات مردمی مجلس شورای اسلامی و درگیری با پاسدارمحافظ درب، وی را به شهادت رسانده و با ورود به سالن مراجعات، مردم در انتظار ملاقات با نمایندگان خود را به رگبار بستند كه متاسفانه در این حمله وحشیانه تعدادی از هموطنان بی گناه ما به شهادت رسیدند.
درادامه تروریست ها تلاش داشتند وارد ساختمان مجلس شورای اسلامی شوند كه با عكس العمل به موقع یگان حفاظت مجلس مجبور به پناه بردن به یكی از طبقات ساختمان مراجعات مردمی شدند كه در مواجهه با كارمندان این ساختمان نیز تعدادی دیگررا به شهادت رساندند.
با ورود قاطعانه یگان ویژه حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و كمك و پشتیبانی نیروی مقتدر انتظامی درمدت یك ساعت تروریست‌ها در محل اختفای خود به محاصره درآمده وسرانجام همه آنها به هلاكت رسیدند.
یادآوری این نكته حائز اهمیت است كه در طول این درگیری ها مجلس شورای اسلامی جلسه علنی خود را در نهایت امنیت و آرامش ادامه داده و اقدام جنایتكارانه تروریست ها هیچ اختلالی در كار مجلس ایجاد نكرد.
همزمان با این اقدام تروریستی دو نفر دیگر از تروریست ها با ورود به صحن حرم مطهر امام خمینی(ره) و به شهادت رساندن یك كفشدار مردمی، با اقدام به موقع نیروی انتظامی مواجه وهر دو به هلاكت رسیدند.
افكارعمومی مردم جهان بویژه ملت ایران این اقدام تروریستی را كه یك هفته پس ازجلسه مشترك رئیس جمهور امریكا با سران یكی از دول مرتجع منطقه كه پیوسته حامی تروریست های تكفیری است را بسیار معنادار و برعهده گرفتن مسئولیت آن توسط داعش را بیانگردست داشتن آنها در این اقدام سبوعانه می داند.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ثابت كرده است ریخته شدن هیچ خون پاكی را بدون انتقام نمی گذارد و همانطور كه امروز نیز با كمك نیروی انتظامی تمامی این تروریست ها را به هلاكت رساند، به ملت ایران اطمینان می دهد برای صیانت از امنیت ملی كشور و حفاظت از جان مردم عزیز لحظه ای درنگ نخواهد كرد.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
اجتمام/1724
تنظیم و انتشار:‌حسین فتح الهی