دومین نمایشگاه بین المللی صنایع فلزی با حضور 200 شركت از 20 كشور صنعتی جهان درتهران گشایش یافت

تهران- ایرنا- دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و صنایع فلزكاری تهران موسوم به AMBIran2017 با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و مشاركت شركت نمایشگاه های بین المللی اشتوتگارت آلمان (مسه اشتوتگارت) و نیز بیش از 200 شركت از 20 كشور صنعتی جهان روز سه شنبه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب آغاز بكار كرد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، دومین نمایشگاه ماشین ابزار و تجهیزات فلز كاری ایران AMB Iran 2017 با حضور 70 شركت معتبر آلمانی در قالب پاویون رسمی مورد حمایت وزارت اقتصاد دولت فدرال آلمان به همراه بیش از 130 شركت دیگر از 20 كشور جهان، زمینه مساعد را برای مذاكرات تجاری سرمایه گذاری مشترك در زمینه بهبود و ارتقای صنایع ایران و انتقال فناوری روز فراهم آورده است.
برگزار كنندگان MBIran2017، شركت مسه اشتوتگارت و اتحادیه تولید كنندگان ماشین ابزار امیدوارند كه با تداوم این نمایشگاه شاهد افزایش سرمایه گذاری مشترك بین المللی، انتقال فناوری روز جهان و ارتقای سطح تولیدات صنایع ایران باشند.
این نمایشگاه به عنوان مهمترین رخداد صنعتی در دوران پسا تحریم تلقی می شود و برگزار كنندگان آن براین باورند كه بزودی ایران به عنوان قطب منطقه ای این صنعت در خاورمیانه و آسیا شناخته خواهد شد.
نمایشگاه بین المللی ماشین ابزار و صنایع فلزكاری AMBIran2017 در روزهای دوم تا پنجم خردادماه همه روزه از ساعت 10 تا 17 پذیرای علاقه مندان و متخصصان امر است.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با كانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
@IRNAeco
https://t.me/irnaeco
اقتصام** 3065 **1561** خبرنگار: محمد ملك دار ** انتشاردهنده:مژگان توانا

سرخط اخبار اقتصاد