۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۳:۰۲
کد خبر: 82539440
T T
۰ نفر
فرماندار سروآباد: برندگان اصلي انتخابات مردم هميشه در صحنه بودند

سنندج- ايرنا- فرماندار شهرستان سروآباد گفت: برندگان اصلي انتخابات 29 ارديبهشت، مردم هميشه در صحنه بودند كه با حضور حداكثري خود در پاي صندوق هاي راي عزت و عظمت خود و انقلاب اسلامي را به رخ جهانيان كشيدند.

علي مفاخري روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، حضور ملت ايران در انتخابات پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا و دوازدهمين دوره رياست جمهوري را نشان از درايت، آگاهي، هوشياري و بصيرت دانست و افزود: ملت ايران با حضور حداكثري خود در انتخابات وفاداري خود به نظام و انقلاب و نفرت و انزجار خود را از دشمنان نشان دادند.
وي ادامه داد: اين حضور پرشور ملت در انتخابات باعث ياس و نااميدي دشمنان و خنثي شدن توطئه هاي آنها شد و پايه هاي نظام و انقلاب اسلامي را محكم تر كرد.
فرماندار شهرستان سروآباد اضافه كرد: مهمترين پيام حضور ملت ايران در پاي صندوق هاي راي به جهانيان به ويژه به دشمنان اين است كه انقلاب ايران يك انقلاب مردمي و متكي بر قدرت ملت است.
وي افزود: همانطور كه همگان ناظر و شاهد بودند انتخابات در سراسر كشور در فضايي امن و آرام و بدون هيچگونه مشكل امنيتي برگزار شد كه اين مهم بيانگر مردم سالاري ديني در كشور است.
وي گفت: حضور پرشور ملت ايران در انتخابات 29 ارديبهشت باعث قوي شدن ريشه هاي انقلاب اسلامي و بيمه شدن آن از نقشه هاي شوم و شيطاني دشمنان شد و وظيفه مسئولان نظام را براي خدمتگزاري بيشتر سنگين تر كرد.
مفاخري با تقدير و تشكر از حضور پرشور ملت ايران به ويژه مردم استان كردستان و شهرستان سروآباد در انتخابات اظهار كرد: حضور پرشور مردم در اين انتخابات برگ زرين ديگري را به ويترين افتخارات نظام و انقلاب اسلامي افزود.
وي ادامه داد: بيش از 60 درصد مردم مرزدار و غيور شهرستان سروآباد در انتخابات 29 ارديبهشت حضوري سبز داشتند كه اين مهم بيانگر علاقه و وفاداري آنها به نظام و انقلاب اسلامي است.
وي در پايان با تبريك به دكتر حسن روحاني منتخب ملت و منتخبان مردم در شوراهاي اسلامي شهر و روستا، ابراز اميدواري كرد، شاهد توسعه و پيشرفت در كشور و برطرف شدن حل مشكلات مردم باشيم.
به گزارش ايرنا، پنجمين دوره انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا و دوازدهمين دوره رياست جمهوري همزمان با سراسر كشور روز جمعه 29 ارديبهشت در شهرستان سروآباد برگزار شد.
شهرستان سروآباد با جمعيت افزون بر 52 هزار نفري در فاصله 90 كيلومتري از سنندج مركز استان كردستان واقع شده و 24 كيلومتر مرز با كشور عراق دارد.
7354/6108
**خبرنگار: فرزاد آداك/**انتشار دهنده: اميد بهمني
**آگاهي از آخرين اخبار استان كردستان در كانال زير:
@IRNASANANDAJ
https://telegram.me/joinchat/DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvg