واكنش وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات به یك جعل ناشیانه در فضای مجازی

تهران-ایرنا- وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در یكی از شبكه های اجتماعی خود نسبت به انتشار نامه ای جعلی در فضای مجازی به امضای اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری كه خواستار ایجاد محدودیت در برخی شبكه های اجتماعی شده بود، واكنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا،« محمود واعظی» روز چهارشنبه با انتشار نامه فوق درشبكه اجتماعی اینستاگرام خود نوشت :مثل كپی ناشیانه، جعل ناشیانه هم روی كار آمد.
« یكی از افتخارات این دولت برگزاری انتخابات در این چهارسال بدون هیچ محدودیتی بر روی سرویس های ارتباطی بوده است.»
واعظی ادامه داد: برخی تلاش دارند منویات و آرزوهای درونی خود را به دولت نسبت دهند.
به گزارش ایرنا، برخی شبكه های اجتماعی در روزهای اخیر اقدام به انتشار نامه ای جعلی به امضای اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری خطاب به محمود واعظی وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات كردند.
در این نامه جعلی نوشته شده كه معاون اول رییس جمهوری از وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات خواسته است نسبت به اختلال فنی و كند شدن تبادل اخبارو اطلاعات در شبكه اجتماعی تلگرام اقدام كند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واكنش به این نامه جعلی آن را مصداق بارز جعل ناشیانه قلمداد كرده و در پایان متن ایستاگرام خود آورده است «به عقب برنمی گردیم.»
این درحالی است كه همواره واعظی بر جلوگیری از ایجاد محدودیت در شبكه های اجتماعی تاكید كرده است .
همچنین حسن روحانی رییس جمهوری درفعالیت های انتخاباتی خود گفته: «اجازه برخورد با شبكه های اجتماعی را با وجود همه فشارهای وارده برای ایجاد محدودیت نداده است.»
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با كانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
اقتصام*2078*1561** تنظیم كننده:محمد مهدی بهرامی **انتشار:مژگان توانا