۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۰۰
کد خبر: 82530590
T T
۰ نفر
دیدار دبیران چهار جبهه با ناطق نوری/ شهاب الدین صدر هم به حامیان روحانی پیوست

تهران- ایرنا- دبیران احزاب عضو تشكل «جبهه های چهارگانه» عصر دوشنبه (امروز) با حجت الاسلام علی اكبر ناطق نوری دیدار و فردا از نامزد مورد حمایت خود در انتخابات ریاست جمهوری رونمایی می كنند.

ابوالقاسم رئوفیان امروز به با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: اعضای این 4 جبهه شامل اعتلای نوین ایرانیان به دبیركلی اینجانب؛ پیشرفت، رفاه و عدالت به دبیركلی شهاب الدین صدر؛ جبهه اصلاح طلبان به دبیركلی محمد جواد حق شناس و جبهه اعتدالگرایان به دبیری محسن صفرپور هستند.
وی افزود: فردا نیز همایشی توسط «جبهه های چهارگانه» در سالن حكمت كتابخانه ملی برای هم افزایی و تحقق مشاركت حداكثری به عنوان اولویت نخست در انتخابات پیش رو برگزار و در آن از نامزد مورد حمایت این 4 جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری رونمایی می شود .
رئوفیان با بیان اینكه سخنران همایش یاد شده علی جنتی وزیر سابق ارشاد است ، تصریح كرد: جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت و جبهه اعتلای ایران و جبهه اعتلای نوین ایران دارای خط مشی اصولگرایی معتدل و جبهه های اصلاح طلبان و اعتدال گرایان هر دو اصلاح طلب هستند.
دبیركل حزب اسلامی ایران زمین گفت: ما معتقدان به مبانی انقلاب اسلامی مشتركات زیادی با یكدیگر داریم و دنبال اختلاف و تنش نیستیم. تلاش ما نیز در راستای جذب هر چه بیشتر آرای خاكستری و مشاركت حداكثری است. از این رو در كنار هم قرار گرفتیم تا برای سعادت و اعتلای ایران اسلامی كار كنیم.
طبق خبر موثق دریافتی ایرنا، نامزدی كه روز سه شنبه توسط جبهه های چهارگانه از وی رونمایی خواهد شد حسن روحانی رییس جمهور ایران است.

میزگرد3081*1436* خبرنگار: ناصرغضنفری*انتشار : داود پورصحت *
۰ نفر