۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۳:۵۵
کد خبر: 82530580
T T
۰ نفر
اولین بیمارستان دولتی ساخته شده بعد از انقلاب در جنوب تهران افتتاح شد

تهران - ایرنا- بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام تهران امروز، دوشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی به عنوان نخستین بیمارستان دولتی ساخته شده پس از انقلاب در جنوب شهر تهران(منطقه 15) افتتاح شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی ، این بیمارستان120 تختخوابی با هدف رفع بخشی از نیازهای مناطق جنوبی شهرتهران در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و زیربنای 9 هزار متر مربع ، تكمیل و تجهیز شده است.
تكمیل و تجهیز این بیمارستان از سال 94 در دستور كار دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی قرار گرفت و با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال تكمیل و تجهیز شده است.
این بیمارستان دارای بخش هایی مانند اورژانس، بستری مردان و زنان، نوزادان، دیالیز، زنان و زایمان، اطفال، ارتوپدی، روانپزشكی، دندانپزشكی اطفال، جراحی های عمومی و تخصصی و بخش های ویژه ICU و CCU است و هم اكنون بخش های اورژانس، دندانپزشكی، دیالیز، بستری، رادیولوژی و درمانگاه ها آماده خدمات دهی به مردم جنوب شهر تهران هستند.
بیمارستان شهدای گمنام، تنها بیمارستان دولتی حوزه جنوب شرق تهران است كه در منطقه شهرداری 15 تهران و میدان خراسان قرار دارد و نخستین بیمارستانی است كه بعد ازانقلاب اسلامی در جنوب شهر تهران ساخته و راه اندازی شده است.
اجتمام**9136**1776
دریافت كننده : فرزانه جلالیان ** انتشار: لیلا خطیب زاده
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در كانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا
@irnaej
https://t.me/irnaej
۰ نفر