بيش از 2 هزار و 500 نفر در كار برگزاري انتخابات آستانه مشاركت دارند

رشت - ايرنا - فرماندار آستانه اشرفيه گفت: در برگزاري دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و همچنين پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اين شهرستان بيش از 2 هزار و 500 نفر عوامل اجرايي مشاركت دارند.

رحيم حيدري روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا تصريح كرد: نمايندگان فرماندار ، اعضاي شعب اخذ راي ، بازرسين ، ناظرين، رانندگان، نيروهاي انتظامي ،خدماتي و...از جمله عواملي هستند كه در جريان برگزاري انتخابات بيست و نهم ارديبهشت ماه در اين شهرستان فعاليت خواهند داشت.
وي با بيان اينكه در اين دوره از انتخابات تعداد 145 شعبه اخذ راي در اين شهرستان در نظر گرفته شده اظهار داشت: از مجموع اين تعداد شعبه اخذ راي ،تعداد 97 شعبه ثابت و يك شعبه سيار مربوط به حوزه آستانه اشرفيه و 46 شعبه ثابت و يك شعبه سيار نيز مربوط به بخش بندركياشهر است.
وي به برگزاري پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اين شهرستان اشاره كرد و اظهار داشت: در اين دوره از انتخابات شوراهاي اسلامي تعداد 36 كانديدا در شهر آستانه اشرفيه ، 26 كانديدا در شهر بندركياشهر ، 456 كانديدا در روستاهاي حوزه بخش مركزي آستانه اشرفيه و 238 كانديدا نيز در روستاهاي حوزه بخش بندركياشهر با هم به رقابت مي پردازند.
حيدري با اشاره به اينكه هم اكنون زمينه برگزاري يك انتخابات پرشور و با حضور حداكثري مردم در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اين شهرستان فراهم است اظهار داشت: كليه عوامل برگزار كننده انتخابات در اين شهرستان تلاش دارند تا امانت دار خوبي براي مردم منطقه باشند.
وي ضمن تاكيد بر اهميت برگزاري انتخابات امسال تصريح كرد: مردم ولايتمدار ايران اسلامي با حضور گسترده خود در پاي صندوقهاي راي بار ديگر اقتدار نظام مقدس ما را به جهانيان نشان خواهند داد.
وي همچنين از كليه مردم اين شهرستان دعوت كرد تا به مانند هميشه در حمايت از آرمانهاي انقلاب اسلامي حضوري پرشور و گسترده در پاي صندوقهاي راي داشته باشند.
به گزارش خبرنگار ايرنا ، شهرستان آستانه اشرفيه با داشتن دو بخش مركزي و بندركياشهر داراي بيش از 100 روستا و بيش از 108 هزار نفر جمعيت است.
اين شهرستان در شرق استان گيلان قرار دارد.
خبرنگار : عليرضا رنجكش ** انتشار : نصراله ابراهيمي
7287/6070

سرخط اخبار استان‌ها