۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
کد خبر 82528814
۰ نفر
نتیجه نهایی آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی اعلام شد

تهران-ایرنا- سازمان سنجش و آموزش نتیجه نهایی سومین آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی را اعلام كرد.

به گزارش روز یكشنبه ایرنا، نتایج سومین دوره آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی كه آبان ماه سال 1395 برگزار شد، روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است.
داوطلبان شركت كننده در این آزمون برای مشاهده و چاپ نتیجه می‌توانند با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org و از دو طریق 'جستجوی نتیجه با اطلاعات فردی' و یا 'جستجوی نتیجه با شماره پرونده'، از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

** جزئیات پذیرش فنی حرفه ای ها اعلام شد
جزئیات شرایط و ضوابط آزمون دوره های كاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۳۹۶ اعلام شد و در ۳۱ رشته پذیرش بدون آزمون صورت می گیرد.
به گزارش ایرنا، دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته در دوره های كاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۳۹۶ در سایت سازمان سنجش منتشر شده است.
برخی از رشته های مورد پذیرش در دوره های كاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی سال ۱۳۹۶ به صورت پذیرش با آزمون و برخی دیگر به صورت بدون آزمون (پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی) صورت می گیرد.
ثبت نام برای شركت در دوره های كاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی سال ۱۳۹۶ منحصراً بصورت اینترنتی از روز یكشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا ساعت ۲۴ روز یكشنبه ۳۱ اردیبهشت پایان می‌پذیرد.
تمام داوطلبان متقاضی ثبت نام كه دارای شرایط عمومی واختصاصی می‌توانند در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت كنند.
علاقه مندان به تحصیل در دوره های كاردانی باید ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه شاهد و ایثارگر (مندرج در دفترچه راهنما) در صورتی كه دارای شرایط مذكور باشند، به عنوان داوطلب مقطع كاردانی منحصراً در یك رشته امتحانی و متناسب با رشته تحصیلی و كد رایانه ای چهار رقمی دیپلم خود (طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون) متقاضی ادامه تحصیل شوند.
با توجه به اینكه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله كارت‌های بانكی عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونیكی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار ریال (۲۰ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در آزمون، نسبت به ثبت‌نام اقدام كنند.
تذكر: چنانچه داوطلبی علاقه مند به شركت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی است، لازم است كه علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۵۱ هزار ریال (۵ هزار و ۱۰۰ تومان) دیگر نیز برای دوره های مذكور اقدام كنند.
تبصره: با توجه به اینكه مقرر شده است كه در مراحل مختلف فرآیند این آزمون، خدماتی از طریق پیام كوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلبانی كه تمایل به استفاده از خدمات پیام كوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۵ هزار ریال (۵۰۰ تومان) به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام كوتاه، می‌توانند از این خدمات استفاده كنند.
آن دسته از داوطلبانی كه در زمان ثبت نام ، دانش آموز سال آخر بوده و موفق به دریافت مدرك دیپلم نشده اند، ضرورت دارد كه در زمان پرینت كارت شركت در آزمون (از روز سه‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۶ تا روز پنجشنبه ۱۲ مرداد ۹۶) با مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات كارت نسبت به درج و یا ویرایش معدل دیپلم اقدام كنند.
چنانچه داوطلبی در مرحله ثبت نام اقدام به ارائه اطلاعات غلط كند یا در ارسال عكس خود مرتكب اشتباه شود (اعم از اینكه سهواً یا عمداً باشد) به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
پذیرش در ۳۱ رشته امتحانی صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل كل دیپلم) صورت می گیرد.
این رشته ها شامل الكترونیك، سرامیك، معدن، ناوبری، الكترونیك و مخابرات دریایی، مكانیك موتورهای دریایی، امور اداری، كودكیاری، طراحی و دوخت، هنرهای تجسمی، فرش دستباف، قلم زنی، امور دامی، گاوداری صنعتی، ساخت و تولید، مرغداری صنعتی، نقشه كشی عمومی – نقشه كشی و طراحی صنعتی، تكثیر و پرورش آبزیان، صنایع فلزی، پرورش زنبور عسل، صنایع چوب و كاغذ، امور زراعی و باغی، چاپ، گل و گیاهان زینتی، ساختمان، ماشینهای كشاورزی، صنایع شیمیایی، نوازندگی ساز ایرانی، صنایع نساجی، هتلداری، متالورژی است.
پذیرش ۱۱ رشته امتحانی از طریق آزمون صورت می گیرد.
این رشته ها شامل الكتروتكنیك، كامپیوتر، مكانیك خودرو، تاسیسات، نقشه كشی معماری، نقشه برداری، حسابداری بازرگانی، مدیریت خانواده، تربیت بدنی، گرافیك، صنایع غذایی است.
بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون دوره های كاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۳۹۶ در رشته هایی كه پذیرش در آنها با آزمون است در روز جمعه ۱۳ مرداد ۹۶ برگزار خواهد شد.
داوطلبان لازم است از روز سه‌شنبه ۱۰ مرداد ۹۶ تا روز پنجشنبه ۱۲ مرداد ۹۶ با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت كارت شركت در آزمون و راهنمای شركت در آزمون اقدام كنند.
محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند ۳۰ تقاضانامه تعیین می شود و داوطلبان باید با مراجعه به دفترچه راهنمای ثبت نام و درج كد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام كنند.
داوطلبان باید در انتخاب كدرشته امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را داشته باشند و پس از دریافت كد پیگیری ۱۶ رقمی، به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح این موارد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
فراهنگ**9187**1027**خبرنگار: حمیدرضا بازگشا**انتشار: جواد دهقانی