رسیدگی سریع دستگاه قضایی به تخلفات تعاونی های مسكن مهر

كرمان - ایرنا - رئیس كل دادگستری استان كرمان گفت: سیستم قضایی با سرعت و دقت به پرونده های تخلفات مسكن مهر رسیدگی می كند و بدون اغماض با مجرمین برخورد خواهد كرد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی دادگستری كل استان كرمان، یدالله موحد در نشست بررسی مسائل و مشكلات برخی تعاونی های مسكن مهر كرمان كه با حضور نمایندگان اعضای شركت تعاونی ها و مسئولان اجرایی، بانك ها در دادگستری كل استان كرمان افزود: در حال حاضر 15شركت تعاونی مسكن مهر در سراسر این استان با مشكلاتی روبرو هستند كه باید هرچه سریعتر وضعیت این تعاونی ها روشن شود.
وی تاكید كرد: دستگاه های اجرایی و نظارتی باید مسائل و مشكلات مربوط به تعاونی های مسكن مهر را قبل از ورود به سیستم قضایی تا حد ممكن حل و فصل كنند.
وی ادامه داد: تجربه نشان داده رفع مسائل این چنینی در دادگستری به پیچیده كردن مسائل منجر می شود.
این مقام ارشد قضایی استان كرمان با اشاره به اینكه رسالت اصلی دستگاه قضایی رسیدگی به جرائم و صدور حكم قانونی و اجرای به موقع احكام است افزود: رویكرد مدیران دستگاه قضایی استان، ارائه راه كارهایی برای حل مشكلات اعضای شركت تعاونی هاست و به هیچ وجه به دنبال توقف در پروژه های مسكن مهر نیستیم.
تعدادی از اعضای شركت های تعاونی و مدیران عامل شركت تعاونی ها به همراه وكلاء به بیان مشكلات و مسائل خود پرداختند و در پایان با حضور اعضاء جلسه، تصمیماتی برای حل مشكلات مسكن مهر اتخاذ شد.
نشست بررسی مسائل و مشكلات برخی تعاونی های مسكن مهر كرمان صبح امروز با حضور پورابراهیمی، نماینده مردم كرمان در مجلس شورای اسلامی و موحد، نماینده عالی قوه قضائیه در استان كرمان و جمعی از مسئولان استانی برای رسیدگی به مسائل و مشكلات تعدادی از تعاونی های مسكن مهر برگزار شد.
خبرنگار: سمیه حسن شاهی ** انتشار دهنده: نجمه حسنی
7440/3029