بخش خصوصی در توسعه ورزش های همگانی استان مشاركت كند

آستارا - ایرنا - رئیس هیات ورزش های همگانی گیلان مشاركت بخش خصوصی را در راه اندازی و توسعه ورزش های همگانی استان خواستار شد.

مریم بخشی روز جمعه در حاشیه برنامه كوهپیمایی خانوادگی شهروندان آستارا در ارتفاعات كشفی این شهرستان به خبرنگار ایرنا گفت: رشته فوتبال حبابی از رشته های مهیج و جدید است كه با مشاركت منطقه آزاد انزلی در شهرستان های مختلف استان راه اندازی خواهد شد.
وی افزود: هزینه هر كدام از حباب های این رشته 20 میلیون ریال و برای راه اندازی یك تیم فوتبال حبابی 100 میلیون ریال نیاز است و در این رشته بازیكنان شبیه توپ پلاستیكی روكش دار بازی می كنند و گل زدن بسیار سخت است و دست های بازیكن قفل و حفظ تعادل برای ایستادن و دویدن سخت می شود.
وی بیان كرد: راه اندازی رشته های جدید زیر مجموعه هیات ورزش های همگانی مستلزم صرف هزینه های زیادی است و از مشاركت بخش خصوصی استقبال می كنیم.
وی با بیان اینكه 19 هزار و 681 زن و یكهزار و 336 مرد به صورت ساماندهی شده در 28 كمیته هیات ورزش های همگانی استان گیلان فعالیت می كنند، تصریح كرد: كوهپیمایی و پیاده روی باعث نشاط اجتماعی می شود و مردم از این برنامه ها استقبال می كند.
بخشی مشاركت حداكثری ورزشكاران را در صحنه انتخابات ضروری خواند و گفت: این حضور همه جانبه باعث تقویت پایه های نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.
شهرستان آستارا در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.
خبرنگار: یوسف هدایتی ** انتشار : نصراله ابراهیمی
7105 / 7124/6070