امام جمعه آستارا: تامين اشتغال جوانان در اولويت كاري مسئولان باشد

آستارا - ايرنا - امام جمعه شهرستان آستارا گفت: در سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال تامين كار براي جوانان بايد در اولويت برنامه هاي مسئولان نظام باشد.

به گزارش خبرنگار ايرنا حجت الاسلام كاظم حافظ نيا در نماز جمعه آستارا افزود: هيچ مساله اي به اندازه بيكاري براي جوانان آزار دهنده نيست و اميدواريم دولت آينده به اين موضوع به صورت ويژه توجه كند.
وي با تسليت به مناسبت درگذشت تعدادي از كارگران معدن زغال سنگ استان گلستان اضافه كرد: كارگري معدن جزو مشاغل سخت و طاقت فرساست و انتظار مي رود مسئولان جهت افزايش حقوق و تامين رفاه آنها همت كنند.
وي با بيان اينكه مردم همواره با حضور در صحنه هاي مختلف، توطئه هاي دشمنان را خنثي كرده و سايه جنگ را از سر كشور برداشته اند، اظهار كرد: مشاركت حداكثري مردم در انتخابات، ضرورتي غيرقابل انكار است و باعث تقويت پشتوانه نظام جمهوري اسلامي ايران مي شود.
امام جمعه آستارا با بيان اينكه شاهد تبليغات انتخاباتي زودهنگام توسط برخي نامزدهاي شوراي اسلامي شهر آستارا هستيم، افزود: اين اقدام نامزدها خلاف قانون است و بايد با صبر و شكيبايي در زمان قانوني، به تبليغ و سخنراني همراه با اخلاق اقدام كنند.
خطيب جمعه آستارا گفت: مردم در انتخاب نامزد اصلح، بايد شاخص هاي بيان شده از سوي مقام معظم رهبري را مد نظر قرار دهند و معظم له در بيان اين شاخص ها از نامزدي جانبداري نكرده اند.
وي سالروز تشكيل بسيج سازندگي و هفته هلال احمر را تبريك گفت و بيان كرد: نيروهاي بسيج و هلال احمر همواره در صحنه هاي مختلف حضور يافته و به پاسداري از حق محرومان و حادثه ديدگان برخاسته اند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در منتهي اليه غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان واقع است.
خبرنگار: يوسف هدايتي ** انتشاردهنده: كبيري
7105 / 7124/2007