۹ اردیبهشت ۱۳۹۶،‏ ۲۳:۲۷
کد خبر: 82510116
۰ نفر
تیراندازی در خیابان دولت تهران با یك كشته

تهران- ایرنا- مركز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت از تیراندازی مرگبار زنی جوان به سمت همسر عراقی‌ خود در خیابان دولت خبر داد.

به گزارش شامگاه ایرنا از این مركز حوالی ساعت دوازده امروز حادثه تیراندازی در خیابان دولت به سامانه 110 پلیس اطلاع داده شد كه به دنبال آن ماموران پلیس در محل حاضر شده و بررسی‌های خود را آغاز كردند.
براساس این گزارش در این حادثه مردی 42 ساله به نام موسی كه از اتباع كشور عراق بود، به دلیل شلیك گلوله جان خود را از دست داد.
همزمان با دستور مقام قضایی تیمی از كارآگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور كار خود قرار داده و با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی دوربین‌های مداربسته متوجه شدند كه دختری جوان به وسیله یك اسلحه به سمت این مرد شلیك كرده است.
در تحقیقات مشخص شد كه ضارب همسر ایرانی این تبعه عراقی و متولد سال 1373 بوده كه در خانه‌ای در محله دروس حضور داشت كه ماموران پس از اخذ مجوز قضایی این فرد را حوالی ساعت 16 امروز دستگیر كردند.
زن جوان در اعترافات اولیه به قتل این مرد اعتراف كرد و در بازجویی ها مشخص شد كه متهم همسر این مرد عراقی بوده و پس از آشنایی در سلیمانیه عراق با یكدیگر ازدواج كردند اما مدتی بعد به اختلاف برخورده و متهم به ایران بازگشته است.
در تحقیقات مشخص شد كه مقتول به شكل غیرقانونی و در حالی كه یك قبضه اسلحه كمری به همراه داشته وارد كشور شده و با همان اسلحه كمری نیز به قتل رسیده است.
در تحقیقات اولیه انگیزه این فرد اختلافات خانوادگی عنوان شده است.
برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با كانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: مهدی مقدر انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/9343/ 1539