عضو حزب اتحاد ملت ايران اسلامي: از روحاني پشتيباني مي كنيم

بوشهر- ايرنا- عضو شوراي مركزي حزب اتحاد ملت ايران اسلامي گفت: اين حزب در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري از حسن روحاني پشتيباني كامل مي كند.

به گزارش ايرنا، سيد ميثم موسوي نژاد عصرچهارشنبه درحاشيه آيين آغاز به كار حزب اتحاد ملت ايران اسلامي شعبه بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: به همين منظور شعبه هاي حزب اتحاد ملت ايران اسلامي با هماهنگي ستاد اصلي انتخاباتي روحاني در همه استانهاي كشور افتتاح شده است.
وي اضافه كرد: همه اعضا و هواداران حزب اتحاد ملت ايران اسلامي دراين روزها نسبت به معرفي و دفاع از برنامه ها و موفقيت هاي دولت تدبير و اميد در چهار سال گذشته اقدام مي كنند.
موسوي نژاد يادآورشد: انتخابي كه مردم در سال 92 انجام دادند و حضوراصلاح طلبان در كنار روحاني تصميم درستي بود.
وي گفت: پس از چهار سال با حمايت و پشتيباني از اين تصميم فكر مي كنيم كشور با وجود همه كمبودها و مشكلاتي كه در زمينه اقتصادي و اجتماعي با آن روبه رو است، در مسير درستي قرار گرفته است و با برنامه ريزي دراز مدت برطرف خواهد شد.
موسوي نژاد افزود: عقلانيت در سياست خارجي، به نتيجه رسيدن برجام، احياي سازمان مديريت و برنامه ريزي و وجود برنامه كلان براي مديريت كشور از دستاوردهاي دولت روحاني است كه نتايج آن را در سال هاي بعد خواهيم ديد.
وي ادامه داد: افتتاح فازهاي جديد پارس جنوبي در دولت يازدهم پس از مدتها توقف باعث افزايش درآمد، شكوفايي اشتغال منطقه و رفع بسياري از نيازهاي كشور خواهد شد.
موسوي نژاد بيان كرد: هيچ دولتي نمي تواند دريك دوره چهارساله برنامه هاي خود را بطور كامل به نتيجه برساند.
عضو شوراي مركزي حزب اتحاد ملت ايران اسلامي گفت: دولت يازدهم در دو سال و نيم اول تا به نتيجه رساندن برجام مشغول رفع مشكلات جدي به جا مانده از دولت قبل بود و بسياري از اقدماتي كه بايد آغاز مي شد قبل از توافق نامه برجام امكان اجرا نداشت.
وي يادآور شد: دولت تدبير و اميد تنها يك سال و نيم فرصت در اختيار داشته است و اگربه اين دولت چهار سال ديگر فرصت داده شود برنامه هايش را بطور كامل به نتيجه مي رساند.
موسوي نژاد ادامه داد: تغييرسريع مديريتي از مشكلات كشور است كه باعث مي شود بسياري از برنامه ها از دسترس خارج شود ومعتقدم با انتخاب دوباره روحاني برنامه هايي كه آغاز شده به پايان خواهد رسيد.
وي بيان كرد: با وجود اينكه دولت مستقر است ولي در شرايط نابرابر قرار دارد و امكانات ملي براي معرفي و اطلاع رساني عملكرد خود دراختيار ندارد، علاوه براين يك تلاش سازمان يافته نيز توسط مخالفان دولت بويژه در يك سال اخير براي پنهان كردن دستاوردهاي رسمي دولت آغاز شده است.
موسوي نژاد گفت: اين جريان تلاش مي كند با بزرگنمايي مشكلات كه بسياري از آنها ممكن است به دولت يازدهم هم ارتباط نداشته باشد، مردم را از اقبال به اين دولت منصرف كند.
وي اظهار كرد: امروزيكي ازدستاوردهاي اين دولت كه مردم بخوبي از آن استفاده مي كنند و در شرايط غيبت ساير رسانه ها به كمك دولت آمده است، فضاي مجازي است.
وي يادآورشد: تلاش مي شود با توليد محتوا و پاسخگويي به سئوال هاي اصلي كه در مورد روحاني وجود دارد و انتشارآن به وسيله مردم و رسانه هاي مجازي اين مظلوميت دولت در بخش رسانه جبران شود.
موسوي نژاد افزود: ستاد حزب اتحاد ملت ايران اسلامي در هماهنگي كامل با ستاد روحاني است اما براي اينكه اين تشكل هاي كوچك قدرت مانور بيشتري داشته باشند در كنار آن ستاد در صحنه هاي تبليغاتي حضور دارد.
موسوي نژاد يادآور شد: براساس نظر امام راحل و براساس قانون اساسي همه چيز بايد با نظر و راي مردم انجام شود.
وي تاكيد كرد: برهمين اساس ما به حضور مستمر و آموزش جدي مردم براي مشاركت هرچه بيشتر نياز داريم.
موسوي نژاد گفت: بعد از 38 سال از عمر انقلاب شاهديم كه مشاركت مردم در انتخابات هاي مختلف بيشتر، هوشمندانه تر و غافلگيرانه بوده است.
عضو شوراي مركزي حزب اتحاد ملت ايران اسلامي با بيان اينكه مردم هميشه تصميم درست تر گرفته اند گفت: انتظار مي رود همانطور كه در سال 92 و 94 مردم هوشمندانه در انتخابات شركت كردند و تصميم درستي در تصحيح رفتار سياسي كشور گرفتند اين تصميم در سال 96 نيز تكرار شود.
وي گفت: انتخابات رياست جمهوري اساس جمهوري اسلامي را تشكيل مي دهد به همين دليل مشاركت پرشور مردم در اين عرصه ضروري است.
موسوي نژاد، در باره حضور اسحاق جهانگيري بعنوان يكي از كانديداهاي رياست جمهوري افزود: انتخاب شدن و انتخاب كردن حق هر كسي است و حضور جهانگيري در اين عرصه نيز حق است.
وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: همه كساني كه امروز با دولت يازدهم مخالفت مي كنند در مقابل منحل كردن سازمان مديريت و برنامه ريزي بعنوان اقدامي نابخردانه در دولت نهم سكوت كردند كه اين اقدام باعث شد بخش عمده اي از منابع نفتي كشور در دوره هشت ساله دولت هاي نهم و دهم به دليل نداشتن نظام برنامه ريزي متمركز و تصويب برنامه ها از بين بروند و به 200 مصوبه بدون هيچ پشتوانه اي تبديل شود.
6047/6045/6043**
خبرنگار: موناعيدان* انتشاردهنده: خدانظر خواجه

سرخط اخبار استان‌ها