نیروهای مسلح مستقر در خوزستان توان نظامی خود را به نمایش گذاشتند

اهواز - ایرنا - یگان های نمونه نیروهای مسلح در خوزستان همزمان با گرامیداشت روز ارتش، با انجام رژه در اهواز، توان نظامی و آمادگی دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش ایرنا در روز گرامیداشت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، یگان های نمونه نیروهای مسلح مستقر در خوزستان اعم از نظامی و انتظامی و بسیج روز سه شنبه با اجرای رژه حماسی، در بلوار قدس اهواز، توان دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.
در این آیین علاوه بر رژه یگان های نظامی و انتظامی پیاده از مقابل جایگاه، توان نظامی نیروهای مسلح در خوزستان از جمله ارتش جمهوری اسلامی در منطقه جنوب غرب، با رژه ادوات ، تجهیزات و سلاح های سنگین و نیمه سنگین، و نیز خودروهای سبك و سنگین و موتوری با آرایش نظامی از مقابل جایگاه به نمایش گذاشته شد.
چند نفر از چتربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز با پریدن از بالگردهایی كه بر فراز آسمان آیین گرامیداشت روز ارتش به پرواز در آمده بودند، پس از انجام حركات نمایشی مقابل جایگاه فرود آمدند.
در آین آیین استاندار خوزستان، فرمانده ارشد ارتش در جنوب غرب كشور، فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان، فرمانده نیروی انتظامی استان، و جمعی از فرماندهان ارشد نظامی ارتش ، نیروی انتظامی، سپاه و بسیج ، مسئولان استانی و نیز مردم حضور داشتند.

7152/ 6037
خبرنگار: محمدرضا خبازان ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

سرخط اخبار استان‌ها