۲۳ فروردین ۱۳۹۶،‏ ۱۶:۴۵
کد خبر: 82490728
۰ نفر
2 ميليارد كالاي خارجي قاچاق در اهواز كشف شد

اهواز ـ ايرنا ـ جانشين فرمانده انتظامي استان از كشف يك انبار بزرگ نگهداري كالاي قاچاق به ارزش 2 ميليارد ريال در شهرستان اهواز خبر داد.

به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ سيد محمد صالحي با اعلام اين خبر گفت: براي مبارزه با قاچاق كالا و ارز و حمايت از توليد داخلي و اقتصاد مقاومتي، ماموران مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي استان خوزستان با انجام اقدامات پليسي يك انبار بزرگ نگهداري كالاي قاچاق را در شهرستان اهواز شناسايي و با هماهنگي قضايي از اين مكان بازرسي كردند .
وي افزود: در بازرسي از اين انبار 15 هزار و 384 قوطي آبميوه، سه هزار و 440 قالب صابون، يك هزار 240 عدد خمير دندان، يك هزار و 456 عدد لامپ، دو هزار و 627 بسته چاي و يك هزار و 830 عدد نوشابه خارجي فاقد هر گونه مجوز گمركي كشف شد.
سرهنگ صالحي تصريح كرد: كارشناسان ارزش ريالي كالاهاي قاچاق كشف شده را 2 ميليارد ريال برآورد كردند.
جانشين فرمانده انتظامي استان خوزستان با اشاره به اين كه در اين رابطه يك نفر دستگير و تحويل مراجع قضايي شد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غير مجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند تا نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان اقدام شود.
7164/6002
خبرنگار: عاطفه جوادي**انتشار دهنده : كبري آقازري

سرخط اخبار استان‌ها