شهید صیادشیرازی با افتخار مسیر عاشورایی انقلاب اسلامی را طی كرد

ارومیه- ایرنا - عضو هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی با برشمردن ویژگی های اخلاقی و فرماندهی شهید صیاد شیرازی گفت: آن شهید بزرگوار در زیر پرچم قرآن و ولایت هر لحظه آماده شهادت بود و با افتخار مسیر عاشورایی انقلاب اسلامی را طی كرد.

به گزارش ایرنا، امیر احمد اسدی روز سه شنبه در مراسم گرامیداشت یاد شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در آستان امامزاده سید بهلول خوی افزود: شهید امیر سپهبد صیاد شیرازی سرباز دلاور ولایت و فرمانده شجاع و در همه جبهه های حق علیه باطل شجاعتش زبانزد همرزمانش بود.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره 46 هزار شهید سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: در سایه خون این شهدای گلگون كفن است كه امروز میهن اسلامی در امنیت كامل بوده و در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته است.
امیر اسدی تاكید كرد: هنوز هم در ایران اسلامی راه شهادت بسته نیست و برای دفاع از حریم ولایت و قرآن و اسلام سربازان وطن آماده دلاوری و جانفشانی هستند.
سرهنگ محمد حیدرزاده، فرمانده تیپ 264 شهید عبدی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم معنوی با برشمردن ویژگی های شهدا بر ضرورت تداوم راه آنان با شناخت دشمن و تكیه بر ولایت و ارزش های اسلامی تاكید كرد.
به گزارش ایرنا شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در سحرگاه 21 فروردین 1378، پس از عمری مجاهدت و تلاش خستگی‌ناپذیر، به دست همان منافقین كوردلی كه در عملیات مرصاد، شكست سختی را نصیبشان كرده بود و همانگونه كه آرزوی قلبی‌اش بود، به درجه رفیع شهادت نائل آمد و شهادت افتخارآمیزش چون حیات پرثمرش، موجی از دین‌خواهی را برانگیخت.
7133/3072 ** خبرنگار: سعید فرجی **انتشار دهنده: علیرضا فولادی