نماينده انديمشك:مردم شوراي غير سياسي انتخاب كنند

انديمشك - ايرنا - نماينده مردم انديمشك در مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر انتخاب شوراهايي كارآمد و توانمند گفت: اعضاي شوراهاي اسلامي بايد دنبال كار سياسي نبوده و عمران و آباداني را اولويت خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار ايرنا فريدون حسنوند روز سه شنبه در جشن ميلاد حضرت علي(ع) در تالار گلهاي انديمشك افزود:شهرستان انديمشك نيازمند توسعه بوده و بايد با جذب اعتبار و عمران شهري ، رضايتمندي عمومي را افزايش داد.
وي افزود:طبق رهنمود مقام معظم رهبري هيچ فردي حق دخالت در انتخابات را ندارد و بنده به عنوان نماينده مردم انديمشك در مجلس شوراي اسلامي، از كسي حمايت نكرده و از كسي براي انتخابات دعوت نكرده ام .
وي گفت: به انتخاب مردم احترام گذاشته، چرا كه راي مردم يك وظيفه سنگين براي ما به دنبال دارد و بايد از اين فرصت براي توسعه ايران اسلامي و شهرستان استفاده كنيم.
حسنوند بيان كرد:راي بد براي همه ما هزينه و راي خوب پيشرفت دارد، اگر ما به گزينه صالح راي دهيم شرايط پيشرفت شهرستان، تسهيل مي شود و در غير اين صورت نبايد از كسي گله و شكايت كنيم .
وي تاكيد كرد: با انتخاب افراد ضعيف، روند ارائه خدمات شهري با مشكل مواجه مي شود . طبق قانون وظيفه و تكاليف شورا و شهرداري مشخص است و ما بايد طبق نيازهاي شهرستان به انتخاب افراد اصلح همت كنيم.
حسنوند از اقشار مختلف مردم دعوت كرد با حضور پرشور در انتخابات اعتقاد خود را به ارزش هاي انقلابي به همگان ثابت كنند.
نماينده مردم انديمشك در مجلس شوراي اسلامي افزود: امروز وحدت يك كليد ، مسير و جريان فكري براي كشور و شهرستان است و در اين مسير نيازمند مشاركت تمام اقشار، نخبه ها و فعالين سياسي و اجتماعي هستيم.
رييس كميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي گفت: در اين عرصه بايد تلاش مجاهدانه داشت تا كشور در برابر انواع توطئه هاي دشمنان همچنان با اقتدار و با صلابت به مسير خود ادامه دهند.
وي بر لزوم ايجاد بستر مناسب براي مشاركت حداكثري مردم در انتخابات تاكيد كرد و گفت: وظيفه شرعي و اجتماعي ما حضور حداكثري در انتخابات است و طبق قانون اساسي همه مسئولان نظام اسلامي به صورت مستقيم و غير مستقيم توسط مردم تعيين مي شود .
حسنوند افزود: اين روحيه مشاركت عمومي در جهان بي نظير است و به همين جهت بايد از فرصت انتخابات براي عمران و توسعه، استفاده و نقشه ها و دروغ گويي دشمن را برملا كرده و با حفظ وحدت و تلاش در عرصه عمراني ، از تقابل و دشمني و نزاع و جنگ سياسي پرهيز كرد.
وي اضافه كرد: طبق رهنمود مقام معظم رهبري، اقتصاد و تقويت توان داخلي اولويت كشور است و اين عرصه با شعار محقق نمي شود و به همين جهت كار آفريني توسط مسئولان شهرستان مورد توجه قرار گرفته است.
وي اظهار كرد: در اين عرصه تكميل طرح هاي نيمه تمام كه سال ها متوقف مانده بود، مورد توجه قرار گرفته و بزودي علاوه بر تكميل اين طرح ها تعدادي طرح جديد نيز در اين شهرستان كلنگ زني مي شود.
نماينده مردم انديمشك تاكيد كرد: نسبت به مشكلات مردم آگاه بوده و با آگاهي كامل در مسير جذب سرمايه گذار و ايجاد طرح هاي عمراني تلاش مي شود.
وي با اشاره به لزوم پيروي از منويات رهبر معظم انقلاب گفت: ولايت مدار واقعي كسي است كه توسعه توليد و گسترش توان داخلي ، كار آفريني و ايجاد اشتغال و توسعه زمينه عمران پايدار ايران اسلامي و انديمشك را با روحيه بسيجي و تلاش مجاهدانه ، مورد توجه قرار دهد و هر كس خارج از اين عرصه گام بردارد، بويي از تعهد و مسئوليت، نبرده است.
7281/6068
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلي فريدپناه

سرخط اخبار استان‌ها