دبیركل جمعیت جهادگران ایران اسلامی برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام كرد

تهران - ایرنا - دبیركل جمعیت جهادگران ایران اسلامی به همراه 15نفر از اعضای جوان شورای مركزی جمیعت دقایقی پیش وارد ستاد انتخابات كشور شد و برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام كرد.

به گزارش ایرنا، وهاب عزیزی با شعار دولت جوان و با در دست داشتن بنری با همین عنوان و به رنگ آبی فیروزه ای وارد وزارت كشور شد.
وهاب عزیزی دبیركل جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب ایرنا گفت كه به عنوان نامزد «جریان سوم» و مستقل از جریانات سیاسی برای تشكیل 'دولت جوان' در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم شركت می كند.
این فعال سیاسی كه مدت 15 سال است دبیركلی جبهه جهادگران ایران اسلامی را به عنوان یك جریان مردمی بر عهده دارد، هدف خود را از حضور در انتخابات ریاست جمهوری تحقق تخصص گرایی و مشاركت خیل عظیم جوانان در توسعه و پیشرفت كشور اعلام كرد.
عزیزی افزود: مردم از قبیله گرایی سیاسی خسته شده اند. دولت 'جوان ' تخصص گرایی را جایگزین قبیله گرایی و خویشاوند سالاری خواهد كرد.
وی ادامه داد: رنگ 'فیروزه ای' نماد دولت جوان انتخاب شده است تا یادآور پاكی و صداقت، عشق و ایمان، « عشق » به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و « عشق » به همه مردم ایران باشد.
سیام**6084**1584*خبرنگار: امیر خان زاده*انتشاردهنده:مریم مولوی