جریان سوم، كاندیدای ریاست جمهوری خود را معرفی كرد

تهران - ایرنا - دبیركل جبهه جهادگران یكشنبه شب اعلام كرد به عنوان كاندیدای جریان سوم در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم شركت می كند.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب ایرنا، وهاب عزیزی در نخستین ساعات روز سه شنبه 22 فروردین با حضور در ستاد انتخابات مستقر در وزارت كشور برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی می كند.
وهاب عزیزی دبیركل جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب ایرنا گفت: به عنوان كاندیدای 'جریان سوم' و مستقل از جریانات سیاسی برای تشكیل 'دولت جوان' در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم شركت می كند.
این فعال سیاسی كه مدت 15 سال است دبیركلی جبهه جهادگران ایران اسلامی را به عنوان یك جریان مردمی بر عهده دارد، هدف خود از حضور در انتخابات ریاست جمهوری را تحقق تخصص گرایی و مشاركت خیل عظیم جوانان در توسعه و پیشرفت كشور اعلام كرد.
عزیزی افزود: مردم از قبیله گرایی سیاسی خسته شده اند. دولت 'جوان ' تخصص گرایی را جایگزین قبیله گرایی و خویشاوند سالاری خواهد كرد.
وی ادامه داد: رنگ 'فیروزه ای' نماد دولت جوان انتخاب شده است تا یادآور پاكی و صداقت، عشق و ایمان، « عشق » به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و « عشق » به همه مردم ایران باشد.
سیام **6084*شبس*1488 *خبرنگار: امیر خان زاده *انتشار: بهمن بامداد**