۱۹ فروردین ۱۳۹۶،‏ ۱۶:۵۶
کد خبر: 82486246
۰ نفر
رنگ فيروزه اي نماد انتخاباتي جهادگران ايران اسلامي شد

تهران-ايرنا- دبيركل جبهه جهادگران ايران اسلامي گفت: رنگ فيروزه اي به نشانه پاكي و ايمان، شكوفايي اعتقاد و تواضع در برابر خداوند يكتا با پيشنهاد كميته تبليغات شوراي مركزي اين جبهه و پس از بررسي هاي كارشناسي با اكثريت آرا به عنوان رنگ سازماني و نماد انتخاباتي جهادگران انتخاب شد.

وهاب عزيزي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سياسي ايرنا، رنگ فيروزه اي را به عنوان رنگ نمادين جبهه مردمي جهادگران ايران اسلامي براي تبليغات انتخاباتي سال 96 اعلام كرد و افزود: در متن و زمينه تمام محصولات تبليغاتي اين جبهه از اين رنگ استفاده مي شود.
وي ادامه داد: جبهه جهادگران ايران اسلامي كه 15 سال سابقه فعاليت در حوزه هاي سياسي و اجتماعي دارد اعلام كرده است در انتخابات رياست جمهوري دوره دوازدهم و شوراي اسلامي شهر دوره پنجم به عنوان يك جريان مستقل شركت مي كند و براي شوراهاي اسلامي شهر با ليست مستقل «جريان سوم» وارد مي شود.
دبيركل جبهه جهادگران ايران اسلامي خاطرنشان كرد: جهادگران ليست جريان سوم شوراهاي خود را با محوريت تخصص و تجربه از بين جوان هاي متخصص و مستعد انتخاب مي كند.
عزيزي همچنين گفت: جبهه جهادگران ايران اسلامي تنها جريان سياسي است كه به صورت جدي در شبكه هاي اجتماعي ورود پيدا كرده است و اين جبهه سعي دارد از طريق فضاي مجازي افكار عمومي را با خود همراه كند.
به گزارش ايرنا، دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا روز جمعه - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶- به صورت همزمان در كشور برگزار مي شود.
بر اساس جدول زماني اعلام شده از سوي وزارت كشور، نامزدهاي كرسي رياست جمهوري ايران از 22 تا 27 فروردين ماه فرصت دارند تا با حضور در ستاد انتخابات كشور نام خود را دفتر انتخابات سال 96 بنويسند.
سيام**1058**1336 خبرنگار: محمد افضلي** انتشار: مهرنوش خانزائي