۱۹ فروردین ۱۳۹۶،‏ ۱۶:۱۶
کد خبر: 82486186
۰ نفر
سرگرداني رانندگان شادگاني در تهيه بنزين

آبادان - ايرنا - مشكل عرضه بنزين در جايگاه‌هاي خصوصي پخش فرآورده‌هاي نفتي در شهر شادگان، سرگرداني رانندگان به ويژه در روستاهاي شهرستان را به همراه داشته است.

به گزارش ايرنا جمعي از شهروندان شادگان شنبه در تماس با ايرنا مدعي شدند:طي چند روز گذشته پمپ‌هاي بنزين در شهر خالي از اين فرآورده نفتي بوده و مسئولان اين جايگاه با بستن جايگاه‌ها،به مراجعان و رانندگان متقاضي سوخت ارائه نمي‌دهند.
يكي از شهروندان شادگاني در اين خصوص به ايرنا گفت:چند روز است كه شهروندان با مراجعه به 2 جايگاه پخش فرآورده‌هاي نفتي با پمپ‌هاي خالي از بنزين مواجه مي‌شوند.
اين شهروند افزود:متأسفانه كسي پاسخگويي اين مشكل نيست و نمي‌دانيم اين وضعيت تا كي در شهر ادامه دارد.
به گفته شهروندان شادگاني به خصوص روستائيان، جايگاه‌هاي عرضه سوخت در شادگان به ‌صورت مداوم به شهروندان و اهالي خدمات ارائه نمي‌دهند و هر روز به علت خريد نكردن به‌ موقع فرآورده جايگاه چند ساعت بسته مي‌شود.
رئيس پخش فرآورده‌هاي نفتي منطقه جنوب خوزستان (آبادان ) در اين خصوص به ايرنا گفت:در شهرستان شادگان سه جايگاه خصوصي پخش فرآورده‌هاي نفتي و يك جايگاه سي ان جي وجود دارد.
علي حكمت گفت:هم‌اكنون دو جايگاه سوخت شيد الشهدا و در مركز شهر و جايگاه دارخوين بنزين وجود دارد و يكي از جايگاه فتح المبين نيز امروز صبح اقدام به خريد فرآورده كرد و بنزين آن تأمين‌شده است.
وي اظهار داشت:ساخت 2جايگاه جديد پخش فرآورده نفتي در شادگان با مشاركت بخش خصوصي نيمه‌كاره مانده است.
شادگان در فاصله ۹۷ كيلومتري اهواز و 55 كيلومتري آبادان قرار دارد.
شركت پخش فرآورده هاي نفتي آبادان شهرستان هاي خرمشهر، آبادان، شادگان، ماهشهر،هنديجان و اميديه خدمت رساني مي كند.
3015/6125خبرنگار: عدنان جواهري ** انتشاردهنده:سيدبهادر حسيني
كانال خبري ايرنا خوزستان:irnaahvaz@
براي دريافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به كانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپيونديد.

سرخط اخبار استان‌ها