۱۹ فروردین ۱۳۹۶،‏ ۱:۲۸
کد خبر: 82485292
۰ نفر
ویارئال پیروز جدال حساس مقابل بیلبائو

تهران - ایرنا - تیم فوتبال ویارئال در دیدار حساس برابر اتلتیكوبیلبائو به برتری سه بر یك دست یافت تا همچنان امیدهای خود برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا را حفط كند.

به گزارش ایرنا، جمعه شب و در نخستین دیدار هفته سی و بكم لیگ باشگاه های اسپانیا، ویارئال كه به «زیر دریایی ها» شهرت دارد ، در ورزشگاه ال مادریگال میزبان بیلبائو بود و در نهایت به پیروزی سه بر یك دست یافت تا با 54 امتیاز ضمن باقی ماندن در رتبه پنجم جدول رده بندی، برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا امیدوار بماند.
بیلبائو نیز با قبول شكست در این دیدار حساس 50 امتیازی باقی ماند.این یازدهمین باحت فصل جاری بیلبائو در لالیگا محسوب می شد.
«ویكتور رویز»، «سدریك باكامبو» و «آدریان» گلزنان میزبان بودند و «آیمریك لاپورته» هم برای اتلتیكوبیلبائو موفق به گلزنی شد.
در سایر دیدارهای مهم این هفته، رئال مادرید و اتلتیكومادرید عصر شنبه در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو به مصاف هم می روند تا یكی از حساسترین دیدارهای فصل جاری لیگ باشگاه های اسپانیا را برگزار كنند.
رئال مادرید درفصل جاری با هدایت «زین الدین زیدان» مدعی اصلی قهرمانی لالیگا محسوب می شود و در تلاش است تا به سلطه بارسلونا پایان دهد.
كهكشانی ها درصورت برتری در این دیدار علاوه بر نزدیك ترشدن به قهرمانی، روحیه خود را درآستانه دو نبرد بزرگ مقابل بایرن مونیخ آلمان درمرحله یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و دیدار سنتی ال كلاسیكو برابر بارسلونا افزایش خواهند داد.
رئال هم اكنون با 71 امتیاز صدرنشین لالیگا است و اتلتیكومادرید با 61 امتیاز در جایگاه سوم جدول رده بندی ایستاده قرار دارد.
همچنین بارسلونای رده دومی شنبه شب میهمان تیم سخت كوش مالاگا خواهد بود.

**برنامه دیدارها

-شنبه 19 فروردین:
اسپانیول - آلاوس / ساعت 15:30
رئال مادرید - اتلتیكومادرید / ساعت 18:45
سوییا - لاكرونیا / ساعت 21
مالاگا - بارسلونا / ساعت 23:15

-یكشنبه 20 فروردین ماه:
گرانادا - والنسیا / ساعت 14:30
سلتاویگو - ایبار / ساعت 18:45
اوساسونا - لگانس / ساعت 21
لاس پالماس - رئال بتیس / ساعت 23:15
-دوشنبه 21 فروردین:
رئال سوسیداد - اسپورتینگ خیخون / ساعت 23:15
شبك** ورزشی**3783** 1917** خبرنگار: امیر میرزاییان **انتشار دهنده: سید محمد باقر نوربخش

سرخط اخبار ورزش