۱۸ فروردین ۱۳۹۶،‏ ۱۶:۴۱
کد خبر: 82485029
۰ نفر
تيم استقلال اهواز بازهم دست به تغيير سرمربي زد

اهواز- ايرنا- تيم استقلال اهواز نماينده خوزستان در رقابت هاي ليگ دسته يك كه سقوطش به ليگ دسته 2 مسجل شده در چهار بازي مانده به آخر مسابقات دست به تغيير سرمربي زد.

به گزارش ايرنا تيم استقلال اهواز يكي از نمايندگان استان خوزستان در رقابت هاي ليگ دسته يك كشور در اين فصل دستخوش تغييرات زيادي شد اما اين تغيير و تحولات نتوانست در نتيجه گيري اين تيم تاثير زيادي داشته باشد.
اگرچه هنوز چند هفته اي از رقابت هاي ليگ دسته يك كشور باقي مانده اما سقوط نماينده استان به رقابت هاي ليگ دسته 2 كشور قطعي شده است.
در ابتداي فصل پس از جدايي سياوش بختياري زاده، علي حنطه سكان هدايت تيم استقلال اهواز را بر عهده گرفت اما اين مربي نيز نتوانست به كار خود ادامه دهد تا اين كه مسئولان اين باشگاه با امير رضاييان به توافق رسيدند اما اين مربي نيز از سمت خود استعفا داد.
حميدرضا بابايي چهارمين مربي تيم استقلال اهواز در اين فصل بود كه او نيز نتوانست در سمت سرمربي گري شرايط تيم را بهبود بخشد و در نهايت چهارهفته مانده به پايان رقابت هاي ليگ دسته يك كشور مسئولان اين باشگاه با مسعود نوروزي به توافق رسيدند و بابايي به عنوان مربي به فعاليت ادامه خواهد داد.
7152/6068
خبرنگار: محمدرضاخبازان**انتشار:محمدعلي فريدپناه

سرخط اخبار استان‌ها