۱۷ فروردین ۱۳۹۶،‏ ۱۱:۵۹
کد خبر: 82483932
۰ نفر
عضو گروهك تروریستی جیش الظلم دستگیر شد

زاهدان - ایرنا - فرماندار شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران سختكوش در پلیس اطلاعات انتظامی و همكاری و مشاركت نیروهای امنیتی و قضائی و مردم یك عضو گروهك تروریستی جیش الظلم در این شهرستان دستگیر شد.

محمداكبر چاكرزهی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خوشبختانه منطقه خاش برای فعالیت گروههای تروریستی و عوامل خرابكار نا امن بوده و مردم منطقه با هوشیاری و بیداری در كنار مسئولان هستند و اجازه نمی دهند كه گروههای معاند نظام جمهوری اسلامی آرامش را از مردم بگیرند.
وی افزود: علما و معتمدان و ریش سفیدان و اقشار مخلتف مردم غیور و مرزدار در خاش به عنوان بازوهای مستحكم نظام اسلامی یاری گر اعضای شورای تامین برای حفظ امنیت و برقراری نظم و آرامش در جامعه هستند.
وی ادامه داد: همچنین جا دارد از حس نوعدوستی و دلسوزی مردم و تلاش های وصف ناپذیر همكاران خود در شورای تامین برای حفظ و تحكیم امنیت در منطقه قدردانی كنیم.
وی بیان كرد: مردم همیشه در صحنه و وفادار به اسلام و انقلاب در منطقه مرزی خاش نقشی ارزشمند برای دفاع از ارزشهای اسلامی و مبارزه با مستكبران و عوامل دست نشانده شان دارند.
شهرستان 173 هزار نفری خاش از 2 شهر خاش و نوك آباد، سه بخش نوك آباد، مركزی و ایرندگان و 11 دهستان تشكیل شده و در 185 كیلومتری جنوب زاهدان مركز استان سیستان و بلوچستان و در مسیر جاده ترانزیتی چابهار - زاهدان - میلك واقع شده است.
7310**3213** 6081 خبرنگار: محمدامین میربلوچزهی** انتشار دهنده: حیدر سرایانی
اخبار لحظه به لحظه را در كانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال كنید. @irnazahedan