اصولگرایان ابراهیم رییسی را به عنوان نامزد نهایی انتخابات ریاست جمهوری معرفی می كنند

تهران-ایرنا- دبیركل جبهه جهادگران ایران اسلامی گفت: اصولگرایان ابراهیم رییسی را به عنوان نامزد نهایی خود در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری معرفی می كنند.

وهاب عزیزی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: تمایل زیادی در بدنه جریان اصولگرایی و شورای مركزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی(جمنا) برای معرفی ابراهیم رییسی به عنوان نامزد نهایی وجود دارد.
وی ادامه داد: در واقع حاصل جمع محاسبات و كش و قوس های جمنا در نهایت آقای رییسی است؛ جریان اصولگرایی برای رقابت با حسن روحانی هیچ گزینه مناسبی به جز رییسی ندارند.
دبیركل جبهه جهادگران ایران اسلامی گفت: در مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی(جمنا) كه امروز(پنجشنبه) برگزار می شود، قبل از ظهر رای گیری برای انتخاب گزینه نهایی جریان اصولگرایی در محل شهر آفتاب انجام می شود.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ به صورت همزمان برگزار می شود.
بر اساس جدول زمانی اعلام شده از سوی وزارت كشور، نامزدهای كرسی ریاست جمهوری ایران، از 22 تا 27 فروردین ماه فرصت دارند تا با حضور در ستاد انتخابات كشور نام خود را دفتر انتخابات سال 96 بنویسند.
سیام**6084**1021
خبرنگار: امیر خان زاده**انتشار: حسین نوروزیان