نماينده مردم خوزستان در خبرگان: توجه به خواسته هاي مردم در جهت رفع مشكلات استان يك ضرورت است

اهواز- ايرنا- نماينده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبري گفت: توجه به خواسته هاي مردم در خصوص رفع مشكلات استان يك ضرورت است و مسئولان بايد با اقدامات موثر دين خود را به مردم ادا كنند.

به گزارش ايرنا آيت الله سيد علي شفيعي شامگاه چهارشنبه در جلسه شوراي اداري خوزستان اظهار كرد: در ماه هاي اخير بارها شاهد حضور رئيس جمهوري و هيات دولت به خوزستان بوده ايم و اميد است اين بازديد ها در راستاي رفع مشكلات كنوني خوزستان موثر باشد.
وي افزود: برخي از مسائل و مشكلات موجود در استان به صورت طبيعي است كه مي توان آن ها را تقليل و يا از بروز آن ها تا آن جا كه امكان دارد جلوگيري كرد.
نماينده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبري ادامه داد: موضوع گرد و غبار در خوزستان يك مساله قديمي بوده كه سال هاست با آن مواجه هستيم و از همان زمان نيز مسئولان استان اقداماتي را براي كاهش آن انجام داده اند كه اين تلاش ها مي تواند براي مسئولان امروزي تجربه اي گرانبها باشد.
وي بيان كرد: مسائل و مشكلات موجود در استان بارها از سوي نمايندگان و ساير مسئولان استان مطرح شده است اما اميد مي رود كه در عمل نيز بتوانيم به خواسته هاي مردم جامه عمل بپوشانيم.
آيت الله شفيعي تصريح كرد: اميد است مسئولان استاني و كشوري با اقدامات خود در جهت خدمت رساني به مردم رهبر معظم انقلاب را خشنود كرده و دين خود را به مردم ادا كنند.
7152/6064
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

سرخط اخبار استان‌ها