رئيس ستاد انتخابات دزفول:فعاليت تبليغاتي نامزدهاي انتخابات شوراها در فضاي مجازي رصد مي شود

دزفول - ايرنا - معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه دزفول ضمن هشدار نسبت به هر گونه فعاليت تبليغي از سوي نامزدهاي ثبت نام شده شوراهاي شهر و روستا گفت:پليس فتا فعاليت نامزدها را در فضاي مجازي رصد و موارد تخلف را به ستاد انتخابات اين شهرستان اعلام مي كند.

امير عيسي زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود:برخي نامزدهاي شوراهاي اسلامي شهر و روستا در شهرستان دزفول اقدام به راه اندازي سايت و كانال تبليغاتي در فضاي مجازي كرده اند كه به دليل تبليغ پيش از موعد طبق مواد 62،63 و 64 آئين نامه اجرايي انتخابات شوراهاي شهر و روستا اين اقدام تخلف محسوب شده و با آنان برخورد مي شود.
وي افزود: به 2 نفر از نامزدها كه پيش از موعد قانوني اقدام به راه اندازي كانال و سايت تبليغاتي در فضاي مجازي كرده بودند اخطار كتبي داده شد ضمن اينكه سه نامزد ديگر به دليل تخلف تبليغاتي در مرحله صدور اخطاريه مي باشند.
رئيس ستاد انتخابات شهرستان دزفول افزود:اخطار صادره تا پايان هفته به هيات نظارت بر انتخابات و مراجع قضايي ارسال خواهد شد و در تاييد صلاحيت نامزدها موثر خواهد بود.
عيسي زاده افزود:تعداد يكهزار و 232 نفر در كل شهرستان دزفول و تعداد 183 نفر در شهر دزفول براي انتخابات شوراي شهر و روستا ثبت نام كرده اند.
عيسي زاده تعدادي اعضاي شوراي اسلامي شهر دزفول را 9 نفر و شهرهاي تابعه اين شهرستان را پنج نفر عنوان كرد.
پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا همزمان با دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري 29 ارديبهشت ماه 96 برگزار مي شود.
7278/6068
خبرنگار:رقيه كردي-انتشار:محمدعلي فريدپناه

سرخط اخبار استان‌ها