۱۲ فروردین ۱۳۹۶،‏ ۱۴:۲۹
کد خبر: 82479180
۰ نفر
آمادگي 200 تيم پليس راه خوزستان در روز 13 فروردين

اهواز - ايرنا - رئيس پليس راه خوزستان گفت: 200 تيم سواره و پياده پليس راه خوزستان در 13 فروردين ، آماده كنترل جاده ها و برخورد با متخلفان هستند.

سرهنگ رضا دولتشاهي شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: 150 تيم سواره محسوس و نامحسوس و 50 تيم پياده در جاده ها و نقاط گردشگري خوزستان در اين روز فعاليت مي كنند.
وي افزود: با توجه به اينكه روز 13 فروردين روز طبيعت و بازگشت مسافران است ترافيك سنگيني در جاده ها پيش بيني مي شود.
سرهنگ دولتشاهي ادامه داد: جاده ها و نقاط گردشگري با احتمال ترافيك بيشتر، شناسايي شده و كليه عوامل پليس در حالت آماده باش هستند.
رئيس پليس راه خوزستان گفت: گشت هاي پياده در نقاطي از جمله پل حميد آباد، پارك گمبوعه و خارستان بهبهان انجام وظيفه مي كنند.
وي ادامه داد: روز 13 فروردين تردد كاميون ها و تريلرها در كليه محورها ممنوع اعلام شده و تردد خودروهاي سوخت رسان ترانزيتي نيز از 11 تا 14 فرودين در جاده هاي خوزستان ممنوع است.
سرهنگ دولتشاهي با تاكيد بر رعايت قوانين و مقررات و پرهيز از سرعت غير مجاز توسط رانندگان گفت: وانت بارها از حمل مسافر در قسمت بار خودداري كنند و ماموران پليس راه بدون هيچ گذشتي برخورد مي كنند.
وي اضافه كرد: محور شوشتر به ملاثاني 13 فروردين از ساعت 12 ظهر تا 12 شب به دليل حجم بالاي ترافيك يك طرفه است.
وي در خصوص محور ديلم - اميديه گفت: جاده اميديه به ديلم كه اوايل امسال به دليل ريزش پل مسير ناشي از بارندگي شديد بسته شده هم اكنون باز است و تردد از طريق كنارگذر ايمن و آسفالت شده انجام مي شود.
سرهنگ دولتشاهي اظهار كرد: قرارداد ساخت پل بسته شده و پيمانكار آن مشخص شده و پيش بيني شده ساخت آن چهار تا 6 ماه طول بكشد.
3004 /6037
خبرنگار: خاطره غفاري ** انتشار دهنده: عبدالحميد راجي

سرخط اخبار استان‌ها