كاپيتان استقلال خوزستان :سه امتياز بازي  با ذوب آهن شانس ما را براي كسب سهميه بيشتر مي كرد

اهواز- ايرنا - كاپيتان تيم استقلال خوزستان گفت: سه امتياز بازي مقابل ذوب آهن ما را به كسب سهميه اميدوارتر مي كرد اما متاسفانه اين امر محقق نشد.

محمد طيبي پس از تساوي تيمش مقابل ذوب آهن اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: اگر اين بازي را مي برديم شانس بيشتري براي كسب سهميه آسيايي داشتيم اما همچنان اميدوار هستيم.
كاپيتان استقلال خوزستان عنوان كرد: در نيمه اول بازي بر اثر يك اشتباه گل خورديم و شيرازه تيم از هم پاشيد اما در نيمه دوم توپ و ميدان را به طور كامل در دست داشتيم.
وي خاطرنشان كرد: با وجود اين كه براي ذوب آهن احترام زيادي قائل هستم اما بايد بگويم كه در اين بازي حرفي براي گفتن نداشتند و تنها براي يك امتياز به اهواز آمده بودند.
طيبي ادامه داد: متاسفانه در هر بازي نمي توانيم از موقعيت هاي زيادي كه خلق مي كنيم استفاده لازم را ببريم اما در هر صورت تيم ذوب آهن نيز حريف دست و پا بسته اي نبود .
وي گفت: در نيمه دوم بازي حريف كاملا عقب كشيده بود و تنها دل به ضد حمله داشته و با بازي هاي تاخيري سعي داشتند يك امتياز بازي را كسب كنند.
كاپيتان استقلال خوزستان در پايان گفت: شرمنده هواداران شديم كه در اين ايام تعطيل به ورزشگاه آمدند و از ما حمايت كردند اميدوارم در بازي هاي آينده جبران كنيم.
ديدار بين دو تيم استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان در هفته بيست و پنجم رقابت هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه تساوي يك بر يك به پايان رسيد.
تيم استقلال خوزستان در حال حاضر با كسب 33 امتياز در مكان ششم جدول قرار دارد.
6064
خبرنگار: محمد شاكري** انتشار دهنده: محسن بهاروند

سرخط اخبار استان‌ها