امام جمعه گتوند:روز طبیعت  فرصتی برای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست است

گتوند - ایرنا - امام جمعه گتوند بر استفاده درست از منابع طبیعی ، محیط زییست و بركات خداوند تاكید كرد و گفت:روز طبیعت فرصتی برای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی حجت الاسلام محمدعلی شاه آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه گتوند در مصلای امام خمینی (ره) این شهر افزود:شهروندان در این روز از طبیعت ، منابع طبیعی و بركات خداوند درست استفاده كنند و باید مراقبت كنیم در این روز گرفتار گناه و معصیت نشویم.
وی با بیان اینكه این روز بهانه ای برای استفاده از نعمت های خداوند است بر پرهیز از اسراف در استفاده از منابع خدادادی تاكید كرد.
امام جمعه گتوند در ادامه به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 29 اردیبهشت سال جاری و تایید صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از سوی هیات اجرایی انتخابات گفت: اعضای هیات اجرایی با امانتداری و بی طرفی در تصمیم گیری و تایید صلاحیت داوطلبان مراقبت و مواظبت كنند و تمام مسائل را مدنظر قرار دهند.
حجت الاسلام شاه آبادی با تسلیت سالروز شهادت امام هادی (ع)گفت: به جرات می توان گفت یكی از امید ها و آرزوهای همه اولیای الهی اعتلای كلمه توحید در گستره عالم هستی است.
امام جمعه گتوند افزود: اگر امروز ما شاهد تحقق یك آرمان و اولیای الهی در كشورمان هستیم ،از بركات امامان معصوم است كه امام هادی (ع) در شرایط خفقان با مدیریت سیاسی مایه استمرار مكتب اهل بیت(ع) شد.
حجت الاسلام شاه آبادی در پایان بر حفظ حرمت سالروز شهادت امام هادی(ع) در این ایام تاكید كرد.
7467/6068 خبرنگار:باقرابراهیمی ** انتشار:محمدعلی فریدپناه
كانال خبری ایرنا خوزستان: irnaahvaz@ برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به كانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

سرخط اخبار استان‌ها