خطيب جمعه آبادان:دشمن اسلاميت انقلاب را هدف قرار داده است

آبادان – ايرنا – امام جمعه موقت آبادان، انقلاب اسلامي ايران را حافظ اصول دين مبين اسلام دانست و گفت: دشمن براي ضربه زدن به انقلاب مردم ايران، اسلاميت آن را هدف قرار داده است.

به گزارش ايرنا حجت‌الاسلام علي نجيبي در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه آبادان افزود:دشمن در تلاش است تا با ترفندهاي گوناگون اسلاميت را از انقلاب اسلامي ايران دور كند تا به اهداف شوم خود دست يابد.
وي اظهاركرد: مسئوليت همه در حفظ و مراقبت از انقلاب اسلامي بالا است و همه بايد براي حفظ ثمره خون شهدا و امام شهدا بيشتر تلاش كنند.
حجت‌الاسلام نجيبي گفت:مردم مسئوليت خود را در قبال انقلاب اسلامي با حضور در صحنه‌هاي مختلف سياسي و عبادي به خوبي انجام دادند و اينك وقت آن است تا مسئولان نيز مراقبت بيشتري در اين خصوص داشته باشند.
وي در بخش ديگري از خطبه ها به انتخابات شوراهاي اسلامي شهر وروستا و رياست جمهوري اشاره كرد و افزود:مشاركت حداكثري، برگزاري انتخابات سالم و انتخاب فرد و افراد اصلح مورد تاكيد رهبر معظم انقلاب است كه همه بايد به آن توجه داشته باشند.
دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ايران و پنجمين انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در روز جمعه 29 ارديبهشت 1396 برگزار خواهد شد.
3015/ 6037
خبرنگار: عدنان جواهري ** انتشاردهنده: عبدالحميد راجي
كانال خبري ايرنا خوزستان:irnaahvaz@
براي دريافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به كانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپيونديد.

سرخط اخبار استان‌ها