مربي استقلال خوزستان:برد ذوب آهن انگيزه ما را در مسابقات آسيايي بيشتر مي كند

اهواز - ايرنا - مربي تيم فوتبال استقلال خوزستان گفت: با شكست تيم ذوب آهن انگيزه ما در جام قهرمانان آسيا بيشتر خواهد شد.

به گزارش جمعه ايرنا، سيروس نعمتي نژاد در نشست خبري پيش از بازي تيمش مقابل ذوب آهن اظهار كرد: اميدواريم در اين بازي پيروز ميدان شويم و از اين طريق عيدي خوبي به مردم خوزستان دهيم.
وي با اشاره به اينكه يكي از سخت ترين بازي هاي خود را در پيش داريم افزود: با توجه به توقف 20 روزه ليگ سعي كرديم در اين مدت تمرينات تاكتيكي خوبي انجام دهيم.
وي با بيان اينكه بازيكنان تيم ما در شرايط آمادگي خوبي به سر مي برند گفت: در طول تعطيلات تمرينات خوبي داشتيم و بر روي نقاط ضعف و قوت حريف به خوبي كار كرديم.
نعمتي نژاد ادامه داد: در اين بازي ابوالفضل علايي، فرشاد سالاروند و مهدي مومني را به دليل محروميت در اختيار نداريم و سيروس پورموسوي نيز در اين ديدار روي نيمكت نخواهد بود.
وي در خصوص ذوب آهن گفت: تيم ذوب آهن هميشه جز تيم هاي خوب ليگ بوده و از بازيكنان خلاقي برخوردار است؛ تمام تدابير لازم را لحاظ كرديم و اميدواريم كه نتيجه لازم را كسب كنيم.
مربي استقلال خوزستان ادامه داد: هر چند در دوره گذشته ليگ برتر در هر دو ديدار رفت و برگشت به پيروزي رسيديم اما در سوپر جام و بازي رفت امسال مقابل اين تيم شكست خورديم اما اميدوارم در اين بازي به برتري برسيم.
وي گفت: شكست ذوب آهن انگيزه خوبي براي ما در بازي هاي آسيايي مي شود و از طرفي براي گرفتن سهميه هم اميدوار مي شويم.
ديدار بين دوم تيم استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان عصر جمعه به ميزباني اهواز در ورزشگاه غدير برگزار مي شود.
6068/ 6037
خبرنگار: پارسا شاكري ** انتشار دهنده: عبدالحميد راجي

سرخط اخبار استان‌ها