مربي تيم ذوب آهن اصفهان:استقلال خوزستان تيم دست و پا بسته اي نيست

اهواز - ايرنا - مربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: تيم استقلال خوزستان تيم دست وپا بسته اي نيست و با توجه به نتايجي كه در آسيا كسب كرده، از انگيزه خوبي برخوردار است.

به گزارش ايرنا، حسن استكي در نشست خبري پيش از بازي مقابل تيم استقلال خوزستان اظهار كرد: پس از تعطيلات عيد تمرينات خوبي را پشت سرگذاشتيم و سعي كرديم از وقفه به وجود آمده در ليگ به بهترين نحو استفاده كنيم.
مربي تيم ذوب آهن اصفهان با بيان اينكه پس از بازي با بنيادكار به لحاظ روحي و جسمي در شرايط خوبي قرار داريم اظهاركرد:هر چند كه به خوبي مي دانيم در برابر چه تيمي مي خواهيم به ميدان برويم.
وي با اشاره به اينكه استقلال خوزستان از كادر فني و بازيكنان خوبي بهره مي برد و بايد در مقابل اين تيم كم اشتباه ظاهر شويم افزود: اميدوارم هر دو تيم بازي خوبي به نمايش بگذارند و تماشاگران لذت ببرند.
استكي از حضور نداشتن قاسم حدادي فر هافبك تيمش به دليل مصدوميت خبر داد و گفت: قاسم حدادي فر در بازي با سپاهان از ناحيه زانو آسيب ديد و تا دو هفته ديگر آماده بازي مي شود.
وي ادامه داد: خوشبختانه براي اين ديدار بازيكن محرومي نداريم و با تمام قوا به مصاف استقلال خوزستان مي رويم؛ هرچند كه حريف در خانه خود بازي مي كند اما ما براي برد وارد ميدان مي شويم.
استكي گفت: در ابتداي فصل اگر چه با حضور گل محمدي نتايج خوبي كسب كرديم اما وي به دليل مسائل شخصي از ادامه كار انصراف داد همچنين حضور بازيكنان ما در رده هاي مختلف تيم ملي و مصدوميت قاسم حدادي فر مزيد بر علت شدند كه در اين فصل فراز و نشيب زيادي داشته باشيم.
وي با بيان اينكه هر تيمي ممكن است زير فشار دچار افت و خيز شود كه طبيعي است افزود: ما در بسياري از بازي ها بر روي اشتباهات فردي نتايج را واگذار مي كرديم و بازيكنان ما قدري تمركز لازم را در زمين نداشتند كه خوشبختانه در هفته هاي اخير شرايط بازگشته و انگيزه بالايي داريم.
مربي تيم ذوب آهن اصفهان گفت: در طول دو سال گذشته زير فشار مسابقات مختلف از جمله ليگ، جام حذفي و جام باشگاه هاي آسيا بوده ايم و بعضي بازيكنان ملي پوش خود را به دليل حضور در تمرينات تيم هاي ملي در اختيار نداشتيم و اين مسايل باعث شد كه تيم ما افت نامحسوسي داشته باشد.
ديدار بين دو تيم استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان در هفته 25 رقابت هاي ليگ برتر فوتبال روز جمعه در ورزشگاه غدير اهواز برگزار مي شود.
6068/ 6037
خبرنگار :پارسا شاكري ** انتشار دهنده: عبدالحميد راجي

سرخط اخبار استان‌ها