۱۰ فروردین ۱۳۹۶،‏ ۱۱:۵۰
کد خبر: 82477761
۰ نفر
بازيگر سريال علي البدل: فيلمنامه، زمان فيلمبرداري كامل شد

تهران- ايرنا- بازيگر فيلم سينمايي گاو كه اين روزها در سريال «علي البدل» بازي دارد درباره اين سريال گفت: قبل از آغاز تصويربرداري اين مجموعه، تنها يكي دو قسمت از متن آماده بود و نويسندگان در زمان فيلمبرداري متن را كامل كردند.

عزت الله رمضاني فر بازيگر نقش «ذبيح» روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگي ايرنا افزود: خشايار الوند و حسن وارسته با مشاوره محسن تنابنده در زمان فيلمبرداري در هتل محل اقامت عوامل حضور داشتند و فيلمنامه را مي نوشتند.
بازيگر سريال《هتل》اظهار كرد: سناريوي اين كار به روز نوشته مي شد و هم در داستان و در هم زمان تدوين جا داشت كه به نقش اعضاي شورا بيشتر پرداخته شود تا شخصيت پردازي ها كامل تر و باورپذيرتر باشد.
رمضاني فر در مورد دليل پذيرفتن بازي در اين سريال گفت: مدت ها بود سريال كار نكرده بودم و چون سريال نقش مهمي در ديده شدن بازيگر دارد، اين كار را پذيرفتم.
وي همچنين به قرار همكاري دوباره در كارهاي آينده سيروس مقدم، تاكيد كرد.

*تنوع شخصيت ها زياد نيست
رمضاني فر در مورد داستان سريال علي البدل گفت: تنوع شخصيت ها زياد نيست و اگر تاكيد زياد از روي شخصيت 2 خان ، بين باقي شخصيت هاي اصلي تقسيم مي شد، داستان به گونه مطلوب تري پيش مي رفت؛ مثلا من در سريال در نقش ذبيح صاحب هتل هستم، وجود هتل مي توانست اتفاقات جديد و جذابي را براي مخاطبان رقم بزند.
بازيگر فيلم «خواب هاي دنباله دار» در مورد اينكه آيا در مدت فيلمبرداري به دليل آماده نبودن متن، تصويربرداري تعطيل شد يا خير گفت: يكي دوبار اتفاق افتاد كه متن حاضر نبود و فيلمبرداري در حد يكي دو روز متوقف شد، بعد از آماده شدن هر قسمت ما با تنابنده كه بازيگردان بود دورخواني مي كرديم و هر كدام از بازيگران نظر خود را مي گفتند.

*آثار پخش نشده زياد دارم/ بودجه مهيا باشد فيلم مي سازم
بازيگر فيلم «دو برادر» در مورد كارهاي آماده پخش نيز گفت: يك فيلم سينمايي به كارگرداني عباس رزيجي به نام «دم سرد» بازي كرده ام كه در جشنواره هاي خارجي خوب درخشيده؛ همچنين قرار است در دو سريال با كارگردانان جوان همكاري كنم. در ضمن براي يك فيلم كمدي هم پروانه ساخت گرفته ام كه اگر بودجه آن تامين شود در سال جاري آن را خودم مي سازم.
عزت الله رمضاني فر متولد 1323 در تهران علاوه بر فيلم گاو، در بيش از 50 سال بازيگري دربرخي از شاخص ترين فيلم هاي سينماي ايران چون پستچي، صادق كرده، بالاش، كفش هاي ميرزانوروز و مجموعه هاي ماندگار تلويزيوني چون هتل، خبرنامه، چاق و لاغر و مامور سوم به ايفاي نقش پرداخته است.
سريال علي البدل به كارگرداني سيروس مقدم و نويسندگي خشايار الوند، حسن وارسته و بازي حسن وارسته ، محمود جعفري، حسين محب اهري، مهدي هاشمي، مهدي فخيم زاده، احمد مهران فر، محسن تنابنده و فروغ قجابگلي در نوروز 96 از شبكه اول سيما هر شب پخش مي شود.
اين سريال ماجراي 2 خان در روستايي فرضي است كه گفته مي شود رئيس جمهوري به آنجا سفر خواهد كرد و در تدارك استقبال ، روز و شب مي گذرانند.
فراهنگ**9157**1823**1776
خبرنگار: منصوره شوشتري** انتشار: ليلا خطيب زاده

سرخط اخبار فرهنگ