كشف گوشي هاي قاچاق به ارزش بيش از 1.5 ميليارد ريال در مياندوآب

مهاباد- ايرنا- فرمانده انتظامي شهرستان مياندوآب گفت: با تلاش ماموران انتظامي اين شهرستان 272 دستگاه گوشي هوشمند قاچاق خارجي در اين شهرستان به ارزش بيش از 1.5 ميليارد ريال كشف و ضبط شد.

سرهنگ حسن شيخ نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، اظهار كرد: ماموران ايستگاه بازرسي شهيد محمدنژاد مياندوآب در حين كنترل خودروهاي عبوري، به يك دستگاه خودروي سواري مشكوك شده و آن را متوقف مي كنند.
وي افزود: با توقف خودرو و در بازرسي از آن 272 دستگاه گوشي قاچاق و 135 دستگاه لوازم جانبي كشف و ضبط شد.
سرهنگ شيخ نژاد ارزش ريالي اين محموله را يك ميليارد و 700 ميليون ريال اعلام كرد.
فرمانده انتظامي مياندوآب گفت: در اين زمينه چهار نفر دستگير، يك دستگاه خودرو توقيف و متهمان پس از تشكيل پرونده تحويل مراجع قضايي شدند.
شيخ نژاد همچنين بيان كرد: در سال جديد هفت محموله قاچاق كالا نيز به ارزش تقريبي 10 ميليارد ريال كشف و ضبط شده است.
وي اضافه كرد: در اين رابطه هفت دستگاه خودرو توقيف و 10 نفر دستگير و تحويل مقام هاي قضائي شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان مياندوآب گفت: در سال 96 برحسب نامگذاري سال از طرف مقام معظم رهبري، تشديد مبارزه با قاچاق كالا محوري ترين برنامه نيروي انتظامي بوده و اين مهم در تحقق اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال بسيار كارگشا خواهد بود.
به گزارش ايرنا، شهرستان مياندوآب يكي از محل هاي مهم گذر كالاهاي قاچاق از مناطق مرزي جنوب آذربايجان غربي و استان كردستان به شهرهاي عمقي كشور به شمار مي رود.
مياندوآب با بيش از 277 هزار نفر جمعيت در جنوب آذربايجان غربي و 155 كيلومتري مركز استان و در مسير ارتباطي استان هاي آذربايجان غربي، آذربايجان شرقي و كردستان واقع شده است.
شهرستان مياندوآب در جنوب آذربايجان غربي واقع شده است.
مهمترين اخبار ايرناي كشور، آذربايجان غربي و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از كانال خبري تلگرام اين رسانه به آدرس irna_newsmahabad@ دريافت كنيد.
3093**انتشار دهنده: پيمان پاكزاد

سرخط اخبار استان‌ها