آتش سوزي پاركينگ ساختمان مسكوني درچهاردانگه اسلامشهريك مصدوم برجا گذاشت

تهران- ايرنا- سخنگوي سازمان اتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از آتش سوزي يك ساختمان مسكوني در چهاردانگه اسلامشهرخبرداد و گفت: در اين حادثه يك خانم 40 ساله بدليل شدت دود گرفتگي در وضعيت وخيم به مراكز درماني منتقل شد.

سيدجلال ملكي عصر سه شنبه به خبرنگار ايرنا افزود: ساعت 13:54 دقيقه امروز آتش سوزي در ساختمان مسكوني در چهاردانگه خيابان گلشهر به مركز اطلاع رساني آتش نشاني شهر تهران اعلام و ماموران سه ايستگاه آتش نشاني به عنوان نيروهاي كمكي به محل حادثه اعزام شدند.
وي بيان كرد: در پاركينگ اين ساختمان چهارطبقه مسكوني يك دستگاه پرشيا دچار آتش سوزي شد و همچنين مقداري اجناس و لوازم هاي ضايعاتي كه درپاركينگ وجود داشت ، آتش گرفته بود .
ملكي با بيان اينكه آتش درحال سرايت به طبقات بالاتر بود ادامه داد: آتش به يك واحد مسكوني در طبقه اول سرايت پيدا كرده بود كه با تلاش آتش نشانان يك خانم 40 ساله در ميان دود و آتش زنده اما مصدوم بيرون آورده شده بود و تحويل عوامل اورژانس دادند.
وي با بيان اينكه دود زيادي اين ساختمان مسكوني را فراگرفته بود، يادآورشد: آتش نشانان با استفاده از بالابرها و راه پله ها شش نفر از افرادي كه در شرايط نا ايمن گرفتار بودند را نجات دادند.
سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران تاكيدكرد: علت اين حادثه دردست بررسي كارشناسان آتش نشاني اسلامشهر قراردارد و آتش نشانان شهر تهران پس از مهارآتش و ايمني سازي در ساعت 14:50 دقيقه محل را ترك كردند.
*براي اطلاع از اخبار متنوع انتشار يافته در شبانه روز با كانال ايرنا استان تهران در تلگرام به نشاني IRNATEHRAN@ همراه شويد.
خبرنگار: سيدمحمدجواد آل داود انتشاردهنده: موسي فعاليان
تهرام/1109/7243 / 1530