بزرگترین نمایشگاه محصولات آرایشی خاورمیانه در ایران برگزار می شود

رم - ایرنا - بزرگترین نمایشگاه تخصصی لوازم آرایشی و بهداشتی در حوزه خلیج فارس و خاورمیانه از 4 الی 7 اردیبهشت ماه آینده در ایران برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، در پی برگزاری پنجاهمین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی در شهر بولونیا موسوم به 'Cosmoprof' ، مقرر شد تا نمایشگاه های آتی آن در كشورهای ایران، كلمبیا و هند برگزار شود.
نمایشگاه ایران بیوتی و كلین بزرگترین نمایشگاه تخصصی لوازم آرایشی و بهداشتی در حوزه خلیج فارس و خاورمیانه به شمار می آید و بیست و چهارمین دوره آن از 4 الی 7 اردیبهشت در تهران برگزار خواهد شد.
مدیرعامل شركت 'دیبا تجارت خاورمیانه' به خبرنگار ایرنا در رم گفت: شركت 'دیبا تجارت خاورمیانه' با فعالیت كاری در زمینه تولید فیلترهای قلیایی كننده آب، توپ شستشو، بوگیر، كرم های مرطوب كننده و شامپو برای اولین بار پس از 50 سال به عنوان تنها نماینده ایران در نمایشگاه كوزموپروف شهر بولونیا از 16 تا 19 ماه مارس (26 تا 29 اسفند 95) در شمال ایتالیا شركت كرد.
آرش منتظر افزود: نظر به اینكه اشاعه فرهنگ ایرانی- اسلامی از اولویت های 'دیبا تجارت خاورمیانه' برای حضور در نمایشگاه بود و از آنجا كه تاكنون نماینده ای از ایران در این رویداد بزرگ شركت نكرده بوده، لذا حضور این شركت با استقبال گرم بازدیدكنندگان مواجه شد. حضور در بزرگترین نمایشگاه بهداشتی اروپا و استقبال بی نظیر و خیره كننده بازدیدكنندگان داخلی و خارجی از تولیدات ملی كشور عزیزمان كه نمونه ای از تحقق اقتصاد مقاومتی و حاصل تلاش كارگر ایرانی نیز هست موجب خرسندی ما است.
گفتنی است كه امسال بیش از 250 هزار نفر از 150 كشور دنیا از نمایشگاه بولونیا دیدار كردند.
نمایشگاه امسال با استقبال خوبی مواجه شد و شمار خریداران و توزیع كنندگان خارجی نسبت به سال گذشته 16 درصد افزایش داشت.
در مجموع 2677 شركت از 69 كشور جهان و برای نخستین بار از كشورهای آرژانتین، شیلی، ژاپن، لتونی و امارات متحده عربی در نمایشگاه امسال حضور داشتند.
بین المللی سازی شبكه كوزموپروف در سال 2017 از طریق همكاری با نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی و كلین 96 (آرایشی و بهداشتی) تحقق پیدا خواهد كرد.
كوزموپروف در سال های آینده در نمایشگاه های مشابهی در كشورهای كلمبیا و هند نیز شركت می كند.
شبك**اروپام**461**1392**انتشار: ابوالفضل بابایی