استاندار خوزستان: اعتبار لازم براي تكميل اقدامات عمراني يادمان هاي استان تامين مي شود

اهواز- ايرنا- استاندارخوزستان گفت: باتوجه به اين كه اقدامات عمراني برخي از يادمان هاي استان نيمه تمام مانده ، اعتبار لازم جهت تكميل آن ها در بودجه هاي سالانه در نظر گرفته مي شود.

به گزارش ايرنا غلامرضا شريعتي پنجشنبه در حاشيه بازديد از ستاد مركزي راهيان نور در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار كرد: خوزرستان داراي 14 يادمان شهدا است كه در برخي از آن ها اقدامات عمراني انجام شده و نيمه تمام مانده است و پس از برنامه ريزي ها قرار شد با هماهنگي معاونت عمراني و سپاه وليعصر(عج) خوزستان، سالانه براي دو تا سه يادمان اعتبارات استاني در نظر گرفته شود.
وي افزود: با برنامه ريزي هاي صورت گرفته مي توانيم ظرف 6 سال آينده تمامي پروژه هاي نيمه تمام يادمان هاي استان را تكميل كرده و شرايط را براي سپاه، ارتش و نيروي انتظامي در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به راهيان نور فراهم كنيم.
استاندار خوزستان ادامه داد: اكنون باتوجه به جلسه اي كه با مسئولان سپاه وليعصر(عج) استان انجام شد قرار شد در سال جاري بودجه لازم براي تكميل سه يادمان در استان تعيين شود.
وي بيان كرد: در سال جاري استقبال راهيان نوراز يادمان هاي استان بيشتر شده و اميد است هرساله بتوانيم زيرساخت ها و شرايط را براي حضور هرچه بيشتر كاروان هاي راهيان نور در استان فراهم كنيم.
شريعتي تصريح كرد: با برنامه ريزي دقيق و زحمات فراوان سپاه وليعصر(عج) استان و ساير مسئولان، كاروان هاي راهيان نور به صورت منظم از يادمان ها استقبال مي كنند و همچنين در كنار آن در قالب اردوهاي جهادي در روستاهاي محروم استان مشغول خدمت رساني هستند.
وي اظهار كرد: در حال حاضر با استقرار تيم هاي امنيتي و ايست هاي بازرسي هيچ مشكلي در خصوص تردد كاروان هاي راهيان نور و مسافران نوروزي در استان ايجاد نشده و اميد است تا پايان نوروز حجم بازديد مسافران و راهيان نور از استان بيشتر شود.
استاندار خوزستان گفت: خوزستان علاوه بر داشتن يادمان هاي شهدا و اهميت معنوي كه در كل كشور دارد، داراي جاذبه هاي گردشگري فراواني است كه از تمامي مردم كشور دعوت مي كنيم براي ديدن اين جاذبه هاي گردشگري به خوزستان سفر كنند.
7152
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

سرخط اخبار استان‌ها