رئيس ستاد انتخابات خوزستان: ثبت نام سه هزار و 530 نفر براي انتخابات شهر و روستا در خوزستان

اهواز - ايرنا - رئيس ستاد انتخابات خوزستان آخرين آمار داوطلبان شركت در انتخابات شوراهاي شهر و روستا در استان را سه هزار و 530 نفر اعلام كرد.

علي حسين حسين زاده چهارشنبه در گفت وگو با ايرنا اظهار كرد: تا ساعت 12 امروز سه هزار و 530 نفر براي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد يك هزار و 338 نفر براي شوراي شهر و 2 هزار و 192 نفر براي شوراهاي روستايي داوطلب شده اند.
معاون سياسي اجتماعي استاندار خوزستان افزود: از اين تعداد 157 نفر زن و سه هزار و 373 نفر مرد هستند.
وي گفت: ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا از 30 اسفند آغاز شده و تا ششم فروردين ادامه دارد كه در اين مدت از ساعت 8 تا 16 ثبت نام در فرمانداري ها و بخشداري ها انجام مي گيرد.
حسين زاده به داوطلبان توصيه كرد: با توجه به ازدحام در فرمانداري ها، ثبت نام را به روزهاي آخر واگذار نكنند.
وي افزود: برنامه ريزي براي پشتيباني انتخابات اعم از مسائل امنيتي، مخابراتي، فناوري و مكاتبه با دستگاه ها و نهادهايي كه در برگزاري همكاري مي كنند انجام شده است كه اميدواريم با فراهم شدن اين تمهيدات شاهد برگزاري يك انتخابات باشكوه باشيم.
بر اساس اين گزارش، انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر و روستا همزمان 29 ارديبهشت سال 1396 در كشور برگزار مي شود.
بر اساس برآورد اوليه دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در سه هزار و 500 شعبه در خوزستان برگزار مي شود. اين انتخابات در 2 هزار و 250 روستا و 76 شهر انجام مي شود.

7151/6002
خبرنگار: نادره وائلي زاده**انتشار دهنده : كبري آقازري

سرخط اخبار استان‌ها